Letáky HEBE


Představujeme Hebe, přední jméno v oblasti kosmetiky a péče o zdraví. Od svého vzniku v roce 2011, pod záštitou globálně uznávané obchodní skupiny Jerónimo Martins, Hebe si rychle vybudovalo pověst jako klíčový hráč na poli kosmetického průmyslu v Polsku. Síť více než 300 prodejen po celém Polsku a dobře navržený internetový obchod odhalují závazek značky k poskytování špičkových kosmetických produktů.

 

Důraz Hebe na moderní design prodejen a snadnou dostupnost nejžádanějších kosmetických výrobků rezonuje s tisíci zákazníky, kteří se pravidelně vrací pro své oblíbené produkty, ať už online nebo osobně v kamenných pobočkách. S rozšířením svých služeb na mezinárodní úrovni v roce 2021 prostřednictvím spuštění hebe.com, Hebe si klade za cíl poskytnout přístup k cenově výhodné a vysoce kvalitní kosmetice širokému spektru zákazníků po celé Evropě.

 

Zvláštní pozornost je věnována našim zákazníkům z České a Slovenské Republiky, pro které byla v roce 2022 zavedena speciální online platforma Hebe.com/cz. Tato platforma je designována tak, aby zlepšila zákupní zážitek díky rozsáhlé nabídce přes 18 000 kosmetických produktů z celého světa, zaručující jejich 100% originalitu.

 

Prozkoumejte na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz nabídku Hebe a zjistěte, proč je tento kosmetický leader vyhledávaným zdrojem pro vše, co se týče krásy a zdraví.