Letáky Knižní klub


Knižní klub

Knižní klub patří pod křídla společnosti Euromedia Group a. s., jenž se řadí mezi nejsilnější a největší firmy podnikající v rámci knižního trhu v České republice. Knižní klub byl založen roku 1992 a od té doby zaujal přes milion čtenářů. Aktuálně se Knižní klub pyšní více jak 200 000 členy, kteří pravidelně odebírají knihy a čerpají členské výhody.

V nabídce Knižního klubu najdete stovky nakladatelských značek, jako jsou Argo, BizBooks, CooBoo, Český rozhlas, XYZ, Šulc-Švarc, Portál, Euromedia, Albatros a nespočet dalších. Nakladatelská značka Knižní klub se zaměřuje na českou literaturu, detektivky, krimi, thrillery, militarie, historické romány a dětskou literaturu.

Knižní klub je oblíbený nejen kvůli široké nabídce nakladatelských značek, žánrů a knih, ale především z důvodu exkluzivních slev. Knižní klub PREMIUM je rájem všech milovníků knih, kteří rádi a pravidelně obohacují svoji domácí knihovnu.

Výhody Knižního klubu PREMIUM:

  • při registraci 50% sleva z běžné ceny na 3 knihy z nakladatelství Euromedia
  • trvalá 20% sleva v knihkupectvích LUXOR z běžné ceny na tituly nakladatelství Euromedia
  • 5% sleva v knihkupectvích LUXOR na ostatní tituly a neknižní sortiment
  • zpravidla 20% sleva z běžné ceny u všech titulů na e-shopu Knižní klub
  • katalog zdarma 5x ročně
  • další akční slevy, slevy k narozeninám a svátku, knižní komplety za speciální slevy atd.

Abyste mohli čerpat všechny exkluzivní výhody a bonusy Knižního klubu PREMIUM, musíte se do věrnostního čtenářského klubu zaregistrovat a v období platnosti si z aktuálního katalogu zakoupit alespoň jednu knihu. Katalog Knižního klubu, jenž je plný slev, bonusů a rozhovorů, najdete v elektronické podobě na webu Knižního klubu. Další slevy lze podchytit v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz nebo v kategoriích „Akce“ a „Výprodej“.

Napjatě očekáváte, kdy vyjde vámi vytoužená kniha a chcete si být jisti, že si ji přečtete jako první? Služba „Předprodej“ je pro vás ideální volbou. Zde objevíte výpis titulů, které se v předprodeji aktuálně nacházejí. Využít můžete i praktické řazení a filtry (cena, jazyk, název, datum vydání atd.).

Toužíte po větší slevě? Odpovědí je VIP program pro členy Knižního klubu PREMIUM. Pokud nakoupíte alespoň za 2 000 Kč, budete se příští rok radovat z VIP členství. Mezi exkluzivní výhody pro VIP členy Knižního klubu PREMIUM patří sleva 30 % na knihy označené jako VIP v katalogu a dopravu zdarma při nákupu nad 799 Kč (platí při využití služeb Zásilkovny při platbě předem).

Pokud si necháte rádi poradit, zajděte si do virtuální Literární kavárny Knižního klubu. Nachází se zde celá řadu článků a videí, recenzí, tipů a informací o knižních novinkách. Rubrika „Nejprodávanější“ či informativní ankety poskytnou další inspiraci. Opomenuty nezůstaly ani stále populárnější e-knihy. Na webu Knižního klubu na vás čeká uživatelská e-knihovna, kde najdete hezky pohromadě všechny zakoupené tituly za pomoci Knižního klubu.

Knihy a doplňkové zboží Knižního klubu pořídíte jak v e-shopu Knižního klubu a pomocí zákaznického servisu, tak i v knihkupectvích LUXOR. Otevírací doba poboček knihkupectví LUXOR je individuální.

Knihy, DVD, počítačové hry, vybrané hračky, kalendáře a mnoho dalšího často a rádi nakupují zákazníci Knižního klubu. Členové věrnostního Knižního klubu PREMIUM a Knižního klubu PREMIUM VIP jsou hýčkání výraznými slevami a lákavými bonusy. Akční letáky v elektronické podobě jsou pravidelně zveřejňovány na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.