Letáky Dedra


DEDRA

Společnost DEDRA se soustředí nejen na prodej EKO drogerie v EKO obalech a bytových doplňků, ale portfolio DEDRA je obohaceno i o kosmetiku, domácí potřeby, dekorace, módu. Zboží si můžete objednat především prostřednictvím katalogů DEDRA a zakoupit na internetu. Nabídka řetězce DEDRA čítá tisíce položek.

Se značkou DEDRA se mohli první zákazníci setkat již v roce 1995, kdy se výrobky DEDRA prodávaly v běžné síti supermarketů. Tento způsob prodeje společnosti DEDRA příliš nevyhovoval, protože tlak supermarketů na cenu českých výrobků byl neúnosný. I výzkum a vývoj nových produktů byl velmi omezován a zpomalen. Společnost DEDRA proto po deseti letech od svého založení (2005) změnila způsob nabízení zboží. Nyní si výrobky značky DEDRA můžete pořídit prostřednictvím katalogu DEDRA či na e-shopu DEDRA. 
“V oblasti vývoje a výzkumu vlastních produktů se DEDRA snaží o neustálé inovace a změny. A právě proto neustále sleduje trendy v oboru, aby mohla pružně reagovat a nabídnout novinky zákazníkům rychleji než konkurence,” slibuje DEDRA a přibližuje svoji flexibilitu.

Katalogy DEDRA vychází pravidelně, a to včetně originálního a tematického podtitulu, např. „osvěžující“, „red velvet“ či „stylový“. Na stránkách katalogu DEDRA se nachází stovky produktů za akční cenu. Náplň katalogů se snaží reflektovat téma, podtitul uvedený na obálce. Například katalog „red velvet“ je plný vůní, nadýchaných dek a dalšího hýčkání. Platnost jednotlivých katalogů DEDRA se pohybuje kolem tří měsíců. Za pozornost stojí i akční leták DEDRA, jehož platnost je kratší než ta katalogová. Prolistovat katalogem či akčním letákem DEDRA můžete v elektronické podobě na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Sortiment e-shopu DEDRA je rozdělen do několika základních kategorií, a to:

  • EKO drogerie
  • Parfumia®
  • Kosmetika
  • Domácnost a elektro
  • Dárky

Velké pozornosti se těší poslední záložka na e-shopu DEDRA, a to „Akce“. Zde na všechny zákazníky společnosti DEDRA čeká mimořádná nabídka, doprodej (netto ceny), výprodej, poslední kusy a podpultoffky. Další slevy a benefity se na všechny věrné zákazníky řítí ve chvíli, když si u DEDRY vytvoří účet a vstoupí do DEDRA KLUBu. Účet DEDRA je zdarma a přinese vám slevu 23 % z katalogové ceny, exkluzivní odměny a trvalé provize pro aktivní členy.

Nádobí, koberce, oblečení, květináče, dekorace, čistící prostředky a tisíce dalších položek čítá nabídka e-shopu DEDRA a katalogů DEDRA. Ušetřete při nakupování a vstupte do věrnostního programu DEDRA, tzv. DEDRA KLUB. Akční letáky DEDRA a katalogy DEDRA jsou vyvěšeny i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.