Letáky Deichmann

Letáky Deichmann

Omlouváme se, ale pro Deichmann nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:Deichmann

Firemní heslo společnosti Deichmann zní: „Společnost musí sloužit lidem.“ Naplnit tyto slova se rodinný podnik Deichmann snaží již více než 100 let. První prodejna s obuví Deichmann byla otevřena roku 1913 v německém Essenu. V současnosti společnost Deichmann působí ve 31 zemích světa a je vedoucí firmou na trhu v německém i evropském obchodu s obuví.

Deichmann hýčká své zákazníky širokou nabídkou módní dámské, pánské i dětské obuvi a neodmyslitelných doplňků. Nechybí ani sezónní kolekce bot pro jaro, léto, podzim a zimu. Svůj botník můžete rozšířit o kvalitní sportovní, společenskou, pracovní, rekreační i vycházkovou obuv. Pokud jsou pro vás všechny boty jako pro Popelku, potěší vás XXL sekce, určená dámám i pánům.

Mezi oblíbené značky obuvi či kabelek v regálech Deichmann patří 5th Avenue, Catwalk, Graceland, Ariane, Gallus, Borelli, AM Shoe, Memphis One, Landrover, Venice, Adidas Neo Label, Adidas Performance, Nike, Fila, Puma, Vty, Elefanten, Bären-Schuhe, Bobbi-Shoes, Agaxy, Cupcake Couture, Cortina, Elefanten, Bären-Schuhe, Bobbi-Shoes, Agaxy, Cupcake Couture, Cortina a další.

S Deichmann ušetříte, a to hned několika způsoby. Gigantický balíček slev, a to tematických, sezónních či jednorázových, najdete nejen na e-shopu Deichmann, ale čeká na vás i v kamenných prodejnách Deichmann. Přehled o akčním zbožím si můžete projít i v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Po registraci k odběru newsletteru Deichmann získáte narozeninový kupón v hodnotě 150 Kč, slevu 10 % na první nákup, informace o soutěžích i novinách a další speciální akční nabídky pro odběratele.

Nakupovat v Deichmann můžete jak na internetu, tak v kamenných prodejnách Deichmann. Výhodou nákupu v e-shopu Deichmann je bezesporu přehledná nabídka zboží, neomezená otevírací doba, exkluzivní nabídka určená pouze pro on-line prodej a doprava zdarma v rámci ČR. Prodejny Deichmann jsou roztroušeny po celé České republice, a to jak ve velkých nákupních centrech, tak i samostatně v menších regionech. Deichmann u nás otevřel již téměř 120 obchodů. Otevírací doba Deichmann prodejen je individuální.

Tenisky, polobotky, kozačky, lodičky, sandály, holínky a mnoho dalších pohodlných párů bot přináší ve své nabídce společnost Deichmann. Rodinná firma Deichmann působí ve 31 zemích světa a od roku 2003 i v České republice. Společnost Deichmann se pyšní celou řadou ocenění. Z posledních let jmenujme například Mastercard Obchodník roku nebo Nejdůvěryhodnější značka v kategorii Prodejci obuvi. Úsporu přináší slevové akce, Deichmann newsletter či akční leták Deichmann. Akční letáky v elektronické podobě se nachází na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.