Letáky Globus


Globus

„Tady je svět ještě v pořádku,“ toto motto hypermarketu Globus je známé široké veřejnosti. Co to ale znamená? Globus má nastaveno několik hodnot, kterým nejen věří, ale i je dodržuje. Globus dělá věci poctivě, je férový, dává šanci všem, jde s dobou a klade důraz na slušnost a respekt. „Společně dokážeme vyřešit všechny problémy a věci bereme s humorem. A to i v náročných situacích,“ řekl David V., pekař v Čakovickém Globusu.

V každém hypermarketu najdete vlastní řeznictví, pekařství a restauraci Globus. Vše je zde připravováno od základu a z nejkvalitnějších surovin.

  • Pekařství Globus – v Globusu se pečivo nerozpéká, ale peče. Několik stovek pekařů vstává ještě za tmy, aby zadělalo těsto a podle tradičních postupů upeklo čerstvé, voňavé a křupavé pečivo
  • Řeznictví Globus – maso od tuzemských dodavatelů je v hypermarketu Globus každý den bouráno. Na pultech řeznictví Globus tak najdete pouze čerstvé maso a z něho připravené uzeniny a masné výrobky
  • Restaurace Globus – každý den od základu zde uvařené jídlo utiší hlad a uspokojí chuťové pohárky
  • Café Globus – zákusky, dorty od cukrářů a cukrářek Globus, obložené bagety, croissanty i vlastní zmrzlina

Každý týden vycházejí nové akční letáky Globus. Vždy od čtvrtka do středy můžete vybírat z akčního letáku cenově výhodné zboží, různé akce napříč sortimentem. Nechybí ani lákavé položky z nabídky restaurace Globus. Týdenní akční letáky jsou doplněny i sezónními a tematickými katalogy s prodlouženou platností (14 dní a více). Vše najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Stáhnete-li si do svého mobilního telefonu aplikaci Můj Globus, získáte mnoho výhod, benefitů, přehled kdy se koná nějaká akcenákupní seznam, přehled o akčních nabídkách, možnost ověřit si cenu zboží či si objednávat jídla z restaurace s sebou. Mezi dvě největší výhody patří funkce Scan&Go (snadné a rychlé bezkontaktní nakupování) a virtuální věrnostní karta Globus Bonus (peněžní bonusy, účtenky z nákupů, slevové kupóny atd.). Mobilní aplikaci Můj Globus lze stáhnout na Google Play a v App Store. Všichni motoristé ocení rozlehlé parkoviště u každého hypermarketu Globus a čerpací stanice s myčkou. I zde lze využívat výhod věrnostní karty Můj Globus.

Nakupovat v hypermarketu Globus můžete v patnácti pobočkách napříč Českou republikou, a to Praha-Čakovice, Praha-Černý Most, Praha-Zličín, Brno, České Budějovice, Havířov, Chomutov, Karlovy Vary-Jenišov, Liberec, Olomouc, Opava, Ostrava, Pardubice, Plzeň-Chotíkov a Trmice. Otevírací doba hypermarketu Globus je stanovena od 7:00 do 21:00 hodin sedm dní v týdnu. Otevírací doba o státních svátcích je individuální a řídí se platným zákonem, více najdete na AkcniCeny.cz.

Globus oslavil „životní jubileum“ v podobě 25 let na českém trhu. Historicky první Globus, a zároveň i první hypermarket, v České republice byl otevřen 4. listopadu 1996 v Brně Ivanovicích. V průběhu let si Globus prošel několika významnými milníky. Například v roce 2006 se ve všech prodejnách Globus začaly prodávat bezlepkové potraviny a v roce 2017 se všechny pobočky mohly pochlubit vlastní restaurací a Café Globus. Rok 2018 přinesl otevření první menší prodejny Globus Fresh na sídlišti v Pardubicích. Jednou z posledních změn je rekonstrukce hypermarketu Globus v Praze-Čakovice.

Pravidelně vycházející akční letáky Globus je vždy určen pro danou pobočku. Na jeho stránkách naleznete celou řadu výhodných nabídek, různé akce a slev, včetně oblíbeného „Cenový hit“. Nechybí ani stránky zaměřené na řeznictví Globus či pekařství Globus s nabídkou masa, masných výrobků a pečiva. Mezi vyhledávané rubriky patří i čerstvé ovoce a zelenina, nabídka z našich pultů atd. Na poslední straně akčního letáku Globus se nachází i informace o otevírací době. Leták v elektronické podobě si můžete prolistovat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.