Letáky Eiffel Optic


eiffel optic

„O Váš zrak se staráme od r.1991,“ tak zní slogan firmy eiffel optic. Jak již citace napovídá, společnost eiffel optic byla založena na podzim roku 1991. První prodejnu eiffel optic jsme mohli navštívit v květnu roku 1992 v Ječné ulici v Praze.

V roce 2004 se společnost eiffel optic s ručením omezeným transformovala na akciovou společnost. Na první otevřenou prodejnu eiffel optic se postupně začali nabalovat další pobočky, a to až do čísla 25 kamenných obchodů napříč Českou republikou. Prodejny eiffel optic se nacházely především v nákupních centrech nebo na hlavních třídách v Praze a v Brně.

Zákazníky oblíbenou službou eiffel optic byl tzv. EXPRESS SERVIS, kdy vám byly na vybraných pobočkách zhotoveny dioptrické brýle na počkání do 1 hodiny. Prodejny eiffel optic se pyšnily i rozsáhlým skladovým sortimentem:

  • Dioptrické brýle – různá dioptrická skla (multifokální, plastová, samozabarvovací, antireflexní, ztenčená lehká, estetická skla a další) a brýle vhodné pro všechny tvary obličeje (trojúhelníkový, oválný, kulatý, srdčitý či čtvercový obličej)
  • Sluneční brýle – pět kategorií slunečních filtrů
  • Kontaktní čočky – jednodenní, čtrnáctidenní, měsíční, čtvrtletní i roční kontaktní čočky
  • Doplňkové zboží – široký výběr pouzder, roztoků ke kontaktním čočkám atd.

Po téměř třicetileté éře se začala společnost eiffel optic potýkat s problémy a v únoru roku 2023 vyhlásila společnost eiffel optic krach, který odvodnila jako důsledek koronavirových opatření a poklesu maloobchodního prodeje.

Aktuálně jsou pobočky eiffel optic uzavřeny. Na webu eiffel optic je uvedena rada, kde si zákazníci mohou vyzvednout nevydané zakázky a kontakty (telefonní číslo a e-mail), kde je možné položit doplňující otázky.

Pokud sháníte dioptrické brýle, kontaktní čočky či sluneční brýle za výhodné ceny, prozkoumejte aktuální akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.