Letáky Hruška


Maloobchodní síť Hruška

Maloobchodní síť Hruška s.r.o. je s námi již více jak 20 let, protože byla založena v roce 2000 a pod vlastní značkou Hruška nabízí celou řadu vlastních produktů napříč potravinářským sortimentem. Téměř 600 prodejen spadajících pod řetězec Hruška najdete ve všech koutek České republiky, a to jak ve městech, tak i na vesnicích. Obchody Hruška jsou vždy na dosah. Cílem společnosti je navodit ve svých prodejnách osobní a přátelskou atmosféru. Kromě Maloobchodní sítě Hruška nesmíme zapomenout ani na tři velkoobchodní sklady ovoce, zeleniny, potravin a drogerie provozované společností Hruška, spol. s r.o.

Výhodné zboží, slevy a speciální nabídky jsou prezentovány hned dvěma způsoby, a to to pravidelně vycházejícím akčním letákem Hruška a akčním katalogem Hruška. Obě varianty přehledně prezentují AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Akční leták Hruška s platností 1 až 2 týdny prezentuje žhavé novinky a slevy. Speciální nabídky, jakou jsou „super cena“ či „nepřehlédněte“ jsou zvýrazněny červeným rámečkem. Akční katalog Hruška s platností kolem dvou měsíců se zaměřuje na dlouhodobější akce a je obsáhlejší než akční leták Hruška. Na stránkách akčního katalogu Hruška jsou vyobrazeny stovky výhodných produktů včetně tematické nabídky, a to od dekorací po sezónní pochoutky a zboží. Závěr akčního katalogu Hruška je věnován zábavě i kapce adrenalinu v podobě křížovky o ceny.

K výhodám nakupování v maloobchodní síti Hruška patří nejen již zmíněná přátelská atmosféra, akční leták Hruška, akční katalog Hruška a privátní značka Hruška, ale i obrovské množství inspirace v podobě receptů. Na YouTube kanálu Potraviny Hruška jsou pravidelně zveřejňovány nová videa plná chutí a vůní. Při procházení akční nabídky na webu maloobchodní sítě Hruška si můžete jednoduše sestavit nákupní seznam z akčního zboží prodejen Hruška, který se po pár klicích objeví ve vaší e-mailové schránce. V průběhu roku na vás čeká i „Hrajeme s Hruškou“ o poukázky v hodnotě 500 Kč do Hrušky.  Poukázky na nákupy v Hrušce jsou dokonce i v prodeji, a to v hodnotě 200 Kč.

Jak již to u maloobchodních sítích franšízového typu bývá, otevírací doba prodejen Hruška je individuální. Proto je dobré zjistit si, jak má otevřeno právě ta vaše Hruška. Otevírací doba prodejen Hruška během státních svátků podléhá platnému zákonu.

Maloobchodní síť Hruška nabízí zboží v kategoriích maso a uzeniny, ovoce a zelenina, trvanlivé, mražené a chlazené, nápoje, káva a čaj, mléčné, sladké a drogistické. Hruška pomáhá s nákupem nejen prostřednictvím nákupního seznamu, ale i sekcí doporučujeme, kde můžete objevit výtečné uzeniny, čokolády, alkoholické i nealkoholické nápoje a mnoho dalšího. Veškeré akční zboží je uveřejněno v akčním letáku Hruška a akčním katalogu Hruška, který najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.