Letáky Prodejnakol.eu

Letáky Prodejnakol.eu

Omlouváme se, ale pro Prodejnakol.eu nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:Prodejnakol.eu

Sháníte kolo, elektrokolo, odrážedlo pro děti nebo koloběžku? Obraťte se na e-shop Prodejnakol.eu, jenž se na prodej jízdních kol, komponentů a cyklodoplňků specializuje.

Nákup na e-shopu Prodejnakol.eu je velice pohodlný, protože nezměrná nabídka zboží je rozdělena do praktických kategorií, díky kterým se ihned zorientujete a ušetříte drahocenný čas:

 • Jízdní kola – silniční, horská, trekkingová, krosová i dětská
 • Elektrokola
 • Odrážedla
 • Tříkolky
 • Koloběžky
 • Cyklo komponenty – pedály, řídítka, brzdy, rámy, přehazovačky, duše a ventilky atd.
 • Sportovní výživa
 • Cyklo příslušenství – zámky, zvonky, klaksony, baterie pro elektrokola, pumpy, zrcátka, blatníky atd.
 • Přilby, brýle, chrániče
 • Sportovní kosmetika
 • Cyklo oblečení a obuv – funkční prádlo, dresy, vesty, cyklistické rukavice atd.

Prodejnakol.eu provozuje firma MOTOTRADING spol. s r. o., která se pyšní dlouholetou tradicí. Vznik ryze české společnosti spadá do roku 1991. Společnost je pokračovatelem tradice a výrobcem oblíbených českých značek kol Liberta, Velamos, X-Race a FAV Bike. E-shop Prodejnakol.eu je i výhradním dovozcem italských značkových kol a elektrokol Esperia, Legnano, MBM, Dino Bikes, Torpado, Coppi,Cicli Casadei, Daytona do České republiky. Prostřednictvím Prodejnakol.eu lze objednat i jízdní kola a elektrokola českého výrobce LEADER FOX.

Prodejnakol.eu dominuje v odvětví prodeje jízdních kol, komponentů a cyklodoplňků nejen díky široké nabídce zboží a značek s tradicí, ale i bezkonkurenční ceně, která je umocněna výhodnými slevami. Tisíce dalších slev na vás čeká v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Kromě e-shopu Prodejnakol.eu, který je vám k dispozici nepřetržitě, můžete navštívit i kamennou provozovnu Prodejnakol.eu ve Strážnici na Masarykově ulici. Otevírací doba obchodu Prodejnakol.eu je od pondělí do pátku od 10:00 o 16:00 hodin, v sobotu a neděli je zavřeno. V prodejně Prodejnakol.eu si můžete prohlédnout obsáhlý sortiment kol, součástek na kolo, cyklodoplňků, obuvi a oblečení, který znáte z e-shopu Prodejnakol.eu. Kamenná prodejna kol Prodejnakol.eu nabízí i praktické služby v podobě servisu a údržby jízdních kol (seřízení brzd, řazení a hlavového složení, docentrování výpletů kol, kontrola a dotažení šroubů, dohuštění kol na správný tlak, změření stavu řetězu…).

Kola, cyklo helmy, koloběžky, sportovní oblečení a mnoho dalšího na vás čeká v e-shopu Prodejnakol.eu a v kamenné prodejně Prodejnakol.eu. Budete-li potřebovat poradit během vybírání jízdního kola, komponentů či cyklodoplňků ve virtuálním obchodě, využijte Infolinky Prodejnakol.eu zaměřující se na náhradní díly nebo jízdná kola. Infolinky Prodejnakol.eu jsou v provozu od pondělí do pátku od 9:00 do 17:00 hodin. Chcete ušetřit? Prozkoumejte slevy na Prodejnakol.eu nebo se podívejte do akčních letáků na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.