Letáky Pet Center


PetCenter

Dvorní dodavatel chovatelský potřeb PetCenter má o svém poslání jasno: „Nabídnout chovatelům bezchybný servis a kompletní péči, aby si mohli užívat společnost svého mazlíka bez starostí a naplno.“

Tento cíl se snaží společnost PetCenter naplňovat od roku 2000, kdy byla v Průhonicích otevřena první prodejna s potřebami pro domácí mazlíčky. Aktuálně lze navštívit bezmála 120 prodejen PetCenter napříč Českou republikou či využít služeb e-shopu. Otevírací doba PetCenter je velkorysá. Obchody PetCenter mají otevřeno od pondělí do neděle a najdete je v obchodních centrech či na dalších frekventovaných místech.

V nabídce PetCenter najdete krmivo, pamlsky a další doplňky, které udělají radost všem milovaným mazlíčkům. Zboží PetCenter je dělena do kategorií dle typu domácího mazlíčka:

  • Psi
  • Kočky
  • Hlodavci
  • Práci
  • Akvaristika
  • Teraristika

Menu PetCenter je uzavřeno antiparazitiky, novinkami a výprodeji. Dvě poslední položky lákají na zbrusu nové kousky a výprodeje plné výhodných nabídek. Další úsporu přináší tematické či sezónní akce či stále oblíbený akční leták PetCenter. Několikastránkový akční leták PetCenter vychází každý měsíc. Zvýšenou pozornost bezesporu věnujte specialitě, a to „TOP měsíce“, který zdobí akční leták PetCenter. Akční letáky v elektronické podobě si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Pokud si nevíte rady s nákupem, nestyďte se zeptat kvalifikovaného personálu v prodejnách PetCenter. Prodavači a prodavačky PetCenter vám rádi poradí a provedou širokou nabídkou kvalitních krmiv všeho druhu, hraček, pamlsků, podestýlek a pelíšků pro známé i méně známé druhy zvířat. Aby byl servis PetCenter opravdu komplexní, spolupracuje PetCenter se společností VETINO a veterinárními klinikami Jaggy. Vašim mazlíčkům se tak dostane i pomoci v případě zdravotních problémů.

V regálech v prodejnách PetCenter i v těch virtuálních v e-shopu PetCenter na vás čekají tisíce produktů mnoha oblíbených značek. Mezi nejoblíbenější značky patří Fresh Valley, Furries, Huhubamboo, Pet Royal, Nature´s Variety, Wellness core a další. Mezi výhody nákupu v e-shopu PetCenter patří více jak 6 000 produktů na skladě, přehledné kategorie s možností uspořádání položek dle potřeby či doprava zdarma při nákupu nad 799 Kč.

Krmivo pro psy, krmivo pro kočky, potřeby pro mazlíčky a mnoho dalšího vkládají zákazníci PetCenter do svých košíků. Kromě e-shopu PetCenter seženete vše potřebné ve více jak 120 prodejnách PetCenter ve všech koutek České republiky. Vedle výprodeje a akčních nabídek lze ušetřit i díky akčnímu letáku PetCenter. Pravidelně vycházející akční leták PetCenter plný slev na vás čeká na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.