Letáky Dům barev


Dům barev

Síť prodejen Dům barev se specializuje na prodej barev, laků, ředidel, příslušenství a širokou škálu dalších doplňkových potřeb při malování a natíraní. Nakupovat v prodejnách Dům barev můžete napříč Českou republikou, aktuálně je k dispozici více jak 120 poboček, a v e-shopu Dům barev.

Produkty Domu barev jsou přehledně rozděleny do kategorií – na stěnu, na dřevo, na kov a příslušenství. Po bližším průzkumu jak v kamenných prodejnách, tak i ve virtuálních regálech prodejen Dům barev naleznete zde bílé i barevné interiérové barvy, fasádní barvy a omítky, lazury, laky, oleje, nátěry na kov, ředidla, lepidla, štětce, válečky, pásky, fólie a mnoho dalšího. Mezi značky Domu barev patří Primalex, Balakryl, Bondex, Sigma, Johnstones, Praktik a Progold.

Kromě široké škály produktů jsou všechny prodejny Dům barev vybaveny tónovacím automatem, kde vám školený personál dokáže namíchat více než 20 000 odstínů dle vašeho přání.

Vzhledem k tomu, že je síť prodejen Dům barev součástí skupiny PPG, pyšní se i okamžitým přístupem k novinkám v oblasti vývoje barev a nátěrů, profesionálním zázemím aplikačních a technických odborníků na práci s barvami a flexibilitou dodávkou v případě větších objemů. Mezinárodní skupina PPG byla založena v roce 1883, působí ve více než 60 zemích po celém světě a je světovým výrobcem nátěrových hmot a dalších speciálních výrobků.

Dům barev vydává každý měsíc akční leták, který je tematicky zaměřen. Jeden z posledních akčních letáků Domu barev se točil kolem lazur a lazur Primalex, Balakryl, Bondex a Johnstones. Aktuální akční leták Dům barev na vás vždy čeká na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Nákupy s Domem barev si můžete navíc zpestřit i soutěžemi a dárky. Jako příklad lze uvést medvídka, který byl milou pozorností k nákupu Primalex Cermic.

Pro nakupující v e-shopu Dům barev je připraven i Benefitní program Dům barev. Každý, kdo se registruje na e-shopu Dům barev a pravidelně zde nakupuje, získává body, jenž lze vyměnit za odměny. Potřebujete inspiraci? Prozkoumejte Blog sítě prodejen Dům barev.

Prodejny Dům barev najdete téměř v každém koutu České republiky. Otevírací doba prodejen Dům barev je proto rozmanitá a podléhá požadavkům dané lokality. Některé pobočky mají otevřeno pouze ve všední dny, jiné hlásí sobotní či dokonce i nedělní prodej. Otevírací doba Dům barev během státních svátků se řídí platným zákonem.

Barvy, lepidla, štětce, oleje a mnoho dalšího skrývá pod svou střechou Dům barev. Na jednom místě najdete vše z oblasti barev, laků, ředidel a příslušenství. Abyste byli neustále v obraze, sledujete Blog Dům barev a akční leták Dům barev, který je tematický, vychází každý měsíc a najdete ho na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

 
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2022 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.