Letáky Dům barev


DŮM BAREV je největší specializovaná síť prodejen barev, laků a příslušenství v ČR se 110 prodejními místy po celé České republice. Kromě kamenných prodejen nabízí Dům barev možnost nákupu přes e-shop www.dumbarev.cz nově také s doručením na adresu. Zaregistrujte se a získejte slevu 3 % na každý online nákup a slevu na poštovném při doručení na adresu.

Produkty prodejen Dům barev jsou přehledně rozděleny do kategorií – na stěnu, na dřevo, na kov a příslušenství. Konkrétně zde naleznete bílé i barevné interiérové barvy, fasádní barvy a omítky, lazury, laky, oleje, nátěry na kov, ředidla, lepidla, štětce, válečky, pásky, fólie a mnoho dalšího. Prodávanými značkami jsou Primalex, Balakryl, Bondex, Sigma, Johnstone‘s, Praktik a privátní značka ProGold. 

Kromě široké škály produktů jsou všechny prodejny Dům barev vybaveny tónovacím automatem, kde vám odborný personál dokáže namíchat až 20 000 odstínů dle vašeho přání.

Síť DŮM BAREV je, stejně tak jako značky Primalex a Balakryl, součástí skupiny PPG, což znamená okamžitý přístup k novinkám z oblasti vývoje barev a nátěrů, profesionální zázemí aplikačních a technických odborníků na práci s barvami a flexibilitu dodávek v případě větších odběrů.

Dům barev vydává každý měsíc akční leták, sledujte proto AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, ať nepropásnete zboží za výhodnou cenu.

Pro firmy a ostatní IČO zákazníky je v e-shopu Dům barev připraven Benefitní program. Stačí, aby se zákazník zaregistroval na e-shopu Dům barev, a poté za pravidelné nákupy získá body, jenž lze vyměnit za cenné odměny. Pro všechny zákazníky připravuje Dům barev zajímavé e-shopové akce po celý rok

Potřebujete inspiraci? Přihlaste se k odběru newsletteru v dolní části hlavní stránky webu Dům barev nebo sledujte blog Dům barev.

Prodejny Dům barev najdete téměř v každém koutu České republiky. Otevírací doba prodejen Dům barev je proto rozmanitá a podléhá požadavkům dané lokality. Některé pobočky mají otevřeno dokonce i v neděli. Otevírací dobu konkrétní pobočky zjistíte na https://www.dumbarev.cz/najit-prodejnu. 

Barvy, lazury, laky, oleje, štětce, válečky – to vše a mnoho dalšího najdete v kamenných prodejnách i na e-shopu Dům barev. Abyste byli neustále v obraze, sledujete blog Dům barev a akční leták Dům barev, který vychází každý měsíc a najdete ho na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.