Letáky Expert


Expert

Víte, kdo je Expert Elektro? Společnost expert se pyšní dlouholetou tradicí a mezinárodním zázemím, jelikož se jedná o nákupní sdružení, které je členem mezinárodní kooperace Expert International působící v zemích, jako jsou Belgie, Česká republika, Dánsko, Estonsko, Finsko, Francie, Holandsko, Irsko, Itálie, Německo, Norsko, Portugalsko, Rakousko, Řecko, Španělsko a Švédsko.

Společnost Expert International byla založena v roce 1967 pod názvem Intercop GmbH. Pod značkou Expert je v současnosti sjednoceno více než 7 400 obchodů se spotřební elektronikou, bílým zbožím, telekomunikační technikou, IT, foto technikou a nábytkem po celém světě (v Evropě se jedná přibližně o 4 000 prodejen).

Expert do České republiky pronikl v roce 1996, kdy vzniklo nákupní sdružení expert ČR, s.r.o. V současnosti mohou zákazníci nakupovat v téměř třiceti prodejnách Expert Elektro a využívat bezmála 80 výdejních míst s odběrem zdarma při nákupu v e-shopu expert.

Zboží na e-shopu expert je přehledně rozděleno do kategorií:

  • Velké spotřebiče
  • Vestavěné spotřebiče
  • Malé spotřebiče
  • TV, audio, video
  • Telefony, Foto, GPS
  • Počítače, kancelář
  • Péče o tělo, zdraví
  • Dům a zahrada
  • Výprodeje

Kamenné prodejny expert těží z know-how Expert International a pyšní si nejen reprezentativním výběrem ze sortimentu zboží renomovaných značek, ale i jednoduchou navigací a okamžitou návazností na marketingové aktivity. V centrech měst se nachází především tzv. odborné obchody Expert Elektro s členitějším typem prodejen v původní zástavbě o rozloze 250 až 450 m2. Naopak tzv. markety Expert Elektro jsou situovány do nově vzniklých obchodních centrech na okrajích měst a pyšní se rozlohou od 250 do 1 200 m2. Otevírací doba prodejen Expert Elektro je odvozena od požadavků dané lokality.

Slevy, akce a výhodné nabídky v Expert Elektro přináší pravidelně vycházející akční leták expert. Listovat akčním letákem expert můžete nejen v tištěné podobě, ale i elektronické, a to například na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Další balík výhod přináší expert klub. Po přihlášení do věrnostního expert klubu získáte body za každý nákup a následnou příjemnou slevu, zvýhodněné klubové ceny, prémiové zboží vyhrazené pouze pro členy klubu či výměnu zakoupeného zboží do 14 dnů bez udání důvodu. S členstvím v expert klubu získáte i místo ve snídaňovém klubu expert. Hledejte symbol croissantu a zboží ideální pro přípravu delikátní snídaně získáte za zvýhodněné ceny.

Vysavače, kávovary, grily, žárovky, hračky, myčky a mnoho dalšího nakupují zákazníci v prodejnách Expert Elektro a na e-shopu expert. Vstupte do expert klubu nebo prozkoumejte akční leták expert a ušetříte čas i peníze. Akční leták expert najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Dobrý tipem na nákup jsou i dárkové karty expert, které platí 12 měsíců a udělají radost všem obdarovaným.