Letáky CK FISCHER

Letáky CK FISCHER

Omlouváme se, ale pro CK FISCHER nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Cestování a zájezdy, například:CK FISCHER

„Jsme CK FISCHER. Váš partner ve světě cestování,“ tak se popisuje CK FISCHER.

Dlouholetým cílem CK FISCHER je plnit cestovatelské sny a vytvářet svět zážitků, ve kterém mají nejdůležitější roli právě spokojení zákazníci.  CK FISCHER proto poskytuje nejkvalitnější služby, umí naslouchat, porozumět přání a opírá se o profesionální zázemí.

Cestovní kancelář FISCHER, a.s. se může pochlubit dlouholetou historií, protože byla založena roku 1999. K aktuálně nejvýznamnějším milníkům patří květen roku 2020, kdy se stala Cestovní kancelář FISCHER členem německé skupiny REWE a její divize cestovního ruchu DER Touristik, pod kterou spadají i značky NEV-DAMA, eTRAVEL, PRIVILEQ a EXIM tours.

S CK FISCHER lze procestovat téměř celý svět, protože vybírat můžeme ze 150 destinací v 76 zemích světa. Mezi zákazníky nejoblíbenější místa patří řecké ostrovy, Egypt, Turecko a Baleáry či exotičtější Spojené arabské emiráty, Dominikánská republika a Kuba.

V portfoliu CK FISCHER se nachází velké množství typů dovolených, ze kterých si vybere téměř každý. S CK FISCHER lze vyrazit za poznáním, na pláž, na lyžařský svah, podívat se tam „kde to žije“, cestovat s rodinou i bez dětí, užít si all inklusive servis či okusit kouzlo plavby. Časově vytížení cestovatelé bezesporu ocení jedineční eurovíkendy.

Chcete ušetřit? Dejte šanci speciálním, tematickým a sezónním nabídkám, a nezapomeňte prozkoumat Last minute, Super last minute či First minute nabídku. Rodiče potěší benefity programu Dětský klub Funtazie CK FISCHER, a to jak v létě, tak v zimě. Opomenuty by neměly zůstat ani akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Svoji vysněnou dovolenou si můžete vybrat buď na e-shopu CK FISCHER nebo navštívit některou z více jak 200 poboček Cestovní kanceláře FISCHER, které se nachází ve všech koutech České republiky. V prodejnách CK FISCHER se vám budou věnovat perfektně proškolení prodejci, kteří vám připraví dovolenou dle vašich představ. Sjednejte si v CK FISCHER termín a stravte uspořený čas s přáteli nebo rodinou.

Kromě standartních služeb před odjezdem (např. cestovní pojištění, Travel Asistent, nadváha zavazadel), na letišti (např. parkování, letištní salonky), v letadle (např. rezervace míst, servis na palubě) a v cílové destinaci (např. pronájem automobilů), poskytuje CK FISCHER speciální služby v podobě speciální stravy v letadle, přepravy sportovního vybavení, cestování v letadle s dětmi do 2 let, letecké přepravy zvířat, Early check-in, Late check-out a mnoho dalšího. Samozřejmostí jsou i COVID informace.

Rodinná dovolená, exotická dovolená či lyžařská dovolená? CK FISCHER vám splní všechna vaše přání. Připravte si kufry, tašky, batohy či jiná zavazadla a udělejte krok k vysněné dovolené. Ušetřete nejen při výběru zájezdu, ale i vybavení a prozkoumejte záplavu akčních letáků plných slev na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.