Letáky Firststop


First Stop

„First Stop jsou služby a služby jsou lidé,“ tak zní motto organizované sítě servisů First Stop založené roku 1994. Kvalita servisů First Stop je podtržena spojením First Stop s největším výrobcem pneumatik značky Bridgestone. Symbióza First Stop a Bridgestone zaručuje kvalitní a spolehlivá řešení pro každého zákazníka i majitele auto a pneu servisů. „Nabídnout našim zákazníkům nejlepší služby, produkty a rady týkající se pneumatik a vozidel,“ tak popisuje svoje ambice First Stop.

Jistota, důvěra a klid během servisu i při jízdě ve vozidle, to je každodenní cíl servisů First Stop. Tato kvalita a profesionálnost zajistila First Stop zákaznickou spokojenost a růst, který proměnil First Stop v jedu z největších evropských sítí pneuservisů, rychloservisů a autoservisů. V současnosti působí First Stop v osmnácti zemích Evropy a obslouží více než 3 miliony zákazníků ročně.

First Stop hýčká své zákazníky kompletní nabídkou služeb, mezi které patří inspekce vozidla, výměna oleje, brzdových destiček, kotoučů a autobaterie, kontrola a doplnění klimatizace, přezutí i oprava pneumatiky, vyvažování kol, seřízení geometrie, plnění pneumatik dusíkem, výměna stěračů a mnoho dalších.

First Stop se pyšní přívlastkem specialista na pneumatiky. Odborníci ve First Stop vám pomohou vybrat ty správné pneumatiky, které jsou ideální pro vaše potřeby a styl jízdy. Zadejte šířku, profil, velikost ráfku, zatížení, rychlost a sezónu, klikněte na vyhledat a během několika okamžiků se dozvíte, které pneumatiky jsou vhodné pro vaše vozidlo. Ve First Stop seženete letní pneumatiky, zimní pneumatiky i stále diskutovanější celoroční pneumatiky. Mezi nejlepší značky pneumatik patří Bridgestone, Michelin, Goodyear, Hankook, Kumho, Falken, Dunlop, Continental, Kleber, Pirelli, Firestone, Uniroyal, BF Goodrich, Nokian, Roadstone, Mirage, Onyx a Yokohama.

Chcete se dozvědět o svém voze co nejvíce? Potřebujete poradit s výběrem z rozsáhlého balíčku služeb a produktů First Stop? V rubrice „Rady a tipy“ na vás čekají fundované informace a články od odborníků First Stop. Dozvíte se zde například, kdy byste měli vyměnit pneumatiky. Profesionálové z First Stop řeší i problematiku letních, celoročních a zimních pneumatik. Pokud si i nadále nevíte rady, položte svoji otázku prostřednictvím e-mailu nebo kontaktujte některou z prodejen First Stop. Nejbližší obchod First Stop lze vyhledat prostřednictvím interaktivní mapy, jednoduchého formuláře nebo v seznamu servisů First Stop. Otevírací doba First Stop je individuální a zohledňuje požadavky dané lokality.

Propagační a slevové akce First Stop jsou nárazové, proto je dobré sledovat stránky First Stop či sociální sítě First Stop. Pokud vyhledáváte slevy a akční nabídky, prohlédněte si sbírku platných akčních letáků na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Ptáte se, proč si vybrat síť servisů First Stop?

  • Profesionální a komplexní služby
  • Kvalita služeb a výrobků je pro First Stop primární
  • Odborný servis v nejvyšší kvalitě
  • Možnost rezervace i servisu bez objednání
  • Maximální hodnota poměru cena x výkon
  • Kontrola nejdůležitějších bodů na vozidle
  • Absolutní transparentnost
  • Ochrana životního prostředí

Opravdu široké portfolio pneumatik, autodoplňky, cenné rady a komplexní nabídka služeb jsou důvody, které napomáhají First Stop k označení: „First Stop – vaše první volba pro servis pneumatiky.“  Péče ve First Stop na vás čeká v síti čítající téměř 2 000 servisů napříč Evropou (osmnáct zemí). Úsporu přináší nejen základní filozofie, kdy za příznivou cenu získáte maximální spokojenost, ale i občasné propagační akce. Pravidelně vycházející akční letáky jsou umístěny na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.