Letáky OBI


OBI

Společnost OBI je evropskou jedničkou v oblasti stavebnin a potřeb pro kutily či domácnost. V e-shopu OBI a prodejnách OBI naleznete vše potřebné pro váš aktuální i budoucí projekt. V prodejnách OBI na vás čeká bohatý sortiment z oblasti stavba, zahrada a volný čas, technika, bydlení, kuchyně i koupelna. Kromě široké nabídky zboží poskytuje OBI celou řadu služeb, které ocení každý domácí kutil i profesionál.

Mezi TOP služby OBI patří:

  • Půjčovna nářadí – absolvovat musíte pouze tři jednoduché kroky, a to výběr produktu (stavební stroje a nářadí, elektronické stroje a nářadí, zahradní technika a nářadí, čistící stroje, ruční nářadí, žebříky, přeprava a příslušenství), volbu data a doby zapůjčení a odeslat rezervační žádost
  • Doprava zboží – doprava do 10 km zdarma při nákupu zboží minimálně za 9 900 Kč
  • Míchání barev – v Centru míchání barev OBI vám připraví více než 12 000 barevných odstínů
  • Přířez dřeva – v oddělení OBI zpracování dřeva odborní pracovníci provádí řezání kolmých řezů, výřezy otvorů na dřezy do pracovních desek, olepování hran laminovaných desek atd.

Výše zmíněná čtveřice patří mezi nejoblíbenější a nejvyhledávanější služby OBI, to ale rozhodně není vše. Do seznamu služeb OBI dále patří pracovní návody, pick up zóna, cenová garance, poradenství, zásilková služba, výměna a vrácení zboží, montážní servis, půjčovna a pojištění přívěsných vozíků, drive-in, rezervace a vyzvednutí, věrnostní karta OBI, zákaznický účet OBI, dárková karta OBI, broušení, výřez do dřeva, bezkontaktní platby, platba eurem či nákup na splátky.

Věrnostní karta OBI a zákaznický účet OBI jsou dvě naprosto odlišné služby. Zákaznický účet OBI je určen pro všechny zájemce. Po registraci do zákaznického účtu OBI získáte výhody, jako jsou kupony a akce, možnost uložit si do oblíbených položek vybrané zboží, sledování on-line rezervací atd. Věrnostní karta OBI je určena pouze nejvěrnějším zákazníkům a o jejím vydání rozhoduje výhradně ředitel konkrétní prodejny OBI. V případě přidělení Věrnostní karty OBI získáte speciální slevu, prodloužení záruky, exkluzivní nabídky a další benefity.

Společnost OBI prezentuje své výhodné nabídky, slevy, novinky a inspiraci prostřednictvím akčního letáku OBI či katalogu OBI. Na titulní straně akčního letáku OBI se nachází povzbudivý slogan „OBI, dokážete cokoliv“. Na následujících stránkách letáku se skrývá tematická akční nabídka a rady, které v daném období bezesporu využijete. Akční leták OBI si můžete prohlédnout i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Navíc, na webu OBI lze kliknout na OBI Magazín, který podá pomocnou ruku, triky, nápady a návody krok za krokem v oblasti interiéru i exteriéru od A až do Z.

První prodejna OBI byla otevřena roku 1970 v nákupním centru Alstertal, Hamburg-Poppenbüttel. Zajímavostí je, že prodejní plocha tohoto OBI marketu činila 870 m2. V současnosti se některé prodejny OBI pyšní více než 15 000 m2, průměrná velikost se pohybuje kolem 7 000 m2. OBI se v průběhu let rozrostlo, a kromě domovského Německa ho najdeme i v Rusku, Polsku, Slovensku, Itálii, Švýcarsku a u nás. V České republice se nachází několik desítek prodejen OBI.

Otevírací doba prodejen OBI se může mírně lišit, ale pohybuje se od 7:00/8:00 do 20:00 hodin. Jako většina obchodů i OBI se musí řídit platným zákonem a mít během daných státních svátků zavřeno.  

Nářadí, stavebniny, obklady a dlažba, schody a zábradlí, sekačky, vertikutátory, květináče, bazénové příslušenství, zahradní nábytek a mnoho dalších produktů, které naleznete v prodejnách OBI, uspokojí potřeby všech kutilů. Slevy a inspiraci naleznete jak na webu OBI, tak v katalogu či akčním letáku OBI. Akční zboží a akční letáky lze prozkoumat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.