Letáky 4camping

Letáky 4camping

Omlouváme se, ale pro 4camping nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:4camping.cz

E-shop 4camping.cz se soustředí na „vybavení do přírody“, a to od roku 2012, kdy byla založena společnost ForCamping s.r.o. zaměřující se na prodej outdoorových, turistických a kempingových produktů. Cílem společnosti i e-shopu 4camping.cz je poskytovat zákazníkům maximální možný servis a komfort při výběru a pořízení nového vybavení.

Díky nasazení mladé a dynamicky se rozvíjející firmě patří 4camping.cz mezi největší prodejce kempingového, turistického a outdoorového vybavení v České republice. V nabídce 4camping.cz se nachází zboží více než 300 značek (Husky, Zulu, Hannah, Adidas, Under Armour atd.), které je roztřízeno do tematických kategorií:

  • Stany
  • Spacáky
  • Karimatky
  • Kempingový nábytek
  • Batohy, tašky, kufry
  • Boty
  • Oblečení
  • Horolezectví
  • Outdoor a kemping vybavení
  • Cyklistické vybavení

Na stránkách e-shopu 4camping.cz můžete zvolit řazení i podle aktivit, jako jsou běhání, cyklistika, lezení, kempování, výlety, na čundr a trek, na chatu a zahradu, vodní sporty a caravaning, či oblíbených značek. Nechybí ani velmi populární záložka „výprodeje“, kde najdete výrazně zlevněné zboží. Velkým lákadlem jsou slevové kupony a kódy na více než 30 značek. Další slevy přináší akční letáky přehledně seřazené na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Nakupovat na e-shopu 4camping.cz lze 24 hodin denně od pondělí do neděle. Vámi vybrané zboží na 4camping.cz si můžete nechat zaslat na vaši adresu nebo si ho vyzvednout na některém z odběrných míst. Potřebujete poradit s nákupem na 4camping.cz? Zavolejte na Zákaznickou linku 4camping.cz, která je v provozu po až čt od 8:00 do 17:30 hodin a v pá od 8:00 do 16:30 hodin. Využít můžete i kontaktního formuláře a požádat tak o radu specialistu na stany (Jan Marušák), spacáky a karimatky (Martin Veit), oblečení (Martin Kosař) či batohy (Vít Hruška).

Preferujete, když si na zboží můžete sáhnout? K dispozici je vám i síť prodejen 4camping.cz, které slouží i jako výdejní místa. Pokud se zde vámi vybraný produkt nenachází, můžete si ho na danou pobočku 4camping.cz objednat, vyzkoušet ho a porovnat a až poté se rozhodnout, zda si ho koupíte. Otevírací doba prodejen 4camping.cz, které jsou roztroušeny napříč Českou republikou, je individuální.  

Mezi aktivity společnosti ForCamping s.r.o. patří i prodejní výstava stanů a vybavení do přírody, která se pyšní označením největší ve střední a východní Evropě.

Batohy, spacáky, karimatky, oblečení či boty vhodné do přírody pořídíte na 4camping.cz každý den v týdnu. Zákazníci 4camping.cz ocení nejen bohatou nabídku zboží, ale i slevy, tipy na dárky a kolekci sezónních produktů. Pátráte po slevách? 4camping.cz láká nejen na výprodeje, ale i na slevové kupony a kódy. Hromadu akčních položek skýtají akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.