Letáky Sportisimo

Letáky Sportisimo

Omlouváme se, ale pro Sportisimo nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:Sportisimo

„Život v pohybu,“ tak zní slogan a motto původem české sítě prodejen a internetového obchodu Sportisimo. Jak již název firmy naznačuje, Sportisimo se zaměřuje na prodej sportovních potřeb. Ve Sportisimu si na své přijdou jak sportovci, tak i milovníci volnočasových zábavných aktivit.

Oblečení, boty a doplňky jsou ve Sportisimu rozděleny nejen podle pohlaví a věku (ženy, muži a děti), ale i dle sportovních a volnočasových aktivit. Sháníte vše potřebné pro běh, fotbal, hokej, lezení, balet, vodní sporty, posilování, cyklistiku atd.? Stačí kliknout na příslušný řádek či navštívit požadovaný koutek v prodejně Sportisimo a vše potřebné máte na dosah.

Nevíte, který výrobek je pro vás ten pravý? Sportisimo vám poradí s výběrem a provede vás světem technologií, materiálů, výrobců či vrstvením oblečení. Další pomoc na vás čeká na Blogu Sportisimo. Informacemi nadupaný Sportisimo Blog přináší rady, zajímavosti, informace o cvičení, zdravé výživě, výletech i mnoho užitečných recenzí. K dispozici je i Zákaznická podpora Sportisimo, a to od pondělí do neděle od 8:00 do 20:00.

Po dobré radě ocení zákazníci Sportisima i lákavou slevu. Vedle sezónních slev a výprodejů nabízí Sportisimo výhodné nákupy především svým věrným zákazníkům. Po rychlé registraci je pro členy Sportisimo Klubu připravena celá řada benefitů. Automaticky získávají možnost vyměnit nebo vrátit zboží do 90 dnů, extra slevu 10-20 % na vybrané kategorie zboží v rámci Dnů Sportisimo Klubu, klubovou nabídku produktů za výhodnější ceny či slevu 10 % na půjčovné a servisní práce v lyžařské speciálce HARDSPORT. Dalším zdrojem výhodných nabídek jsou akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Společnost Sportisimo s.r.o. vznikla v roce 2000. Již v následujícím roce, přesněji na podzim 2001, byla otevřena první prodejna Sportisimo v Mladé Boleslavi. Postupem času expandovalo Sportisimo na Slovensko, do Rumunska, Maďarská či Bulharska. V současnosti síť prodejen Sportisimo čítá více jak 200 prodejen. Nejvíce poboček Sportisimo se nachází v České republice (více než 100). Kromě kamenných obchodů provozuje Sportisimo svůj e-shop, a to již od roku 2008. Otevírací doba prodejen Sportisimo je individuální, ale e-shop Sportisimo je k dispozici 24/7.

Mezi výhody, proč nakupovat ve Sportisimo patří:

  • Nejširší nabídka sportovního a volnočasového vybavení v České republice
  • Více jak 100 prodejen Sportisimo v ČR a e-shop Sportisimo
  • Osobní odběr na prodejnách Sportisimo po celé ČR
  • Veškeré zboží Sportisimo je k dispozici pro odeslání nebo vyzvednutí na prodejně
  • 90 dní na výměnu či vrácení zboží pro členy Sportisimo Klubu
  • Zákaznická podpora 7 dní v týdnu

Ve Sportisimu si na své přijdou nejen jednotlivci a rodiny, ale i školy, kluby a firmy. Mezi hlavní výhody nákupu na SportisimoPro patří množstevní slevy při odběru více kusů, možnost potisků dle vašeho přání (trika, dresy, trenky i celé soupravy), obsáhlá škála světových značek za skvělé ceny a veškeré zboží z nabídky e-shopu Sportisimo skladem.

Bundy, brusle, míče, lyže, plavky a mnoho dalšího sportovního a volnočasového vybavení nakoupíte v prodejnách a e-shopu Sportisimo. Sháníte dárek pro rodinu či přátele? Sáhněte po Dárkových certifikátech Sportisimo v hodnotách 200 Kč, 500 Kč, 1 000 Kč a 2 000 Kč. Dárkové certifikáty Sportisimo mají platnost 12 měsíců. Sportisimo nabízí nejen širokou škálu zboží a rad, ale i výhodné ceny, a to především pro členy Sportisimo Klubu. Slevy a akce na stránkách akčních letáků můžete prozkoumat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.