Letáky EXIMtours

Letáky EXIMtours

Omlouváme se, ale pro EXIMtours nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Cestování a zájezdy, například:EXIM tours

„S námi máte celý svět na dosah ruky,“ slibuje EXIM tours a dodává: „Jsme nejenom cestovní kancelář. Jsme váš průvodce světem cestování.“

Cestovní kancelář EXIM tours byla založena v roce 1993 a aktuálně se řadí mezi největší cestovky v České republice. CK EXIM tours dokonce překročila i hranice a působí v Polsku, na Slovensku, v Maďarsku a v Rumunsku. Významným datem pro EXIM tours se stal rok 2011, kdy došlo ke spojení s DER Touristik a.s. – největší středoevropské skupiny v oboru cestovního ruchu.

Posláním EXIM tours je poskytnout všem svým zákazníkům nezapomenutelné zážitky, odpočinek, relaxaci a dobrodružství za přijatelné ceny. Kromě nejlepších cen při zachování vysoké kvality přináší EXIM tours mnoho opravdu atraktivních a výhodných nabídek, a to v rámci First minute či Last minute. Velkou úsporu poskytuje klientská karta EXIM. Držitelé klientské karty EXIM tours sbírají za druhý a každý další zakoupený zájezd body, které přináší finanční bonus na další dovolenou. Věrní zákazníci EXIM tours mohou získat na vybraných letech prioritní sedadlo v letadle zdarma. Další slevy a výhody jsou prezentovány prostřednictvím sociálních sítí EXIM tours, katalogu EXIM tours či akčního letáku EXIM tours, který je k vidění i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

S EXIM tours je možné vycestovat do mnoha zemí, mezi které patří Albánie, Bulharsko, Černá Hora, Dominikánská republika, Egypt, Kapverdské ostrovy, Katar, Keňa, Kuba, Kypr, Maledivy, Malta, Maroko, Mauricius, Mexiko, Omán, Panama, Portugalsko, Řecko, Senegal, Seychely, Spojené arabské emiráty, Španělsko, Tanzánie, Tunisko, Turecko či Senegal. Z takto široké nabídky míst a balíku cenově výhodných zájezdů si vyberou mladé páry, rodiny s dětmi, senioři i jednotlivci. Na své si přijdou i nároční klienti milující luxus.

Svoji vysněnou dovolenou si vyberete nejen na webových stránkách EXIM tours či v katalogu EXIM tours, ale i v kamenných prodejnách EXIM tours. K dispozici je více jak 220 poboček a autorizovaných prodejců EXIM tours napříč Českou republikou. Otevírací doba prodejen EXIM tours je individuální. Abyste nemuseli na sezení s perfektně školenými prodejci, kteří vám sestaví tu nejlepší nabídku na trhu, čekat, čas schůzky si můžete rezervovat dle vašich potřeb. Svůj dotaz ohledně dovolené lze EXIM tours položit i prostřednictvím zákaznické linky EXIM tours denně od 7:00 do 22:00 nebo kontaktního formuláře EXIM tours.

Dovolenou můžete i darovat. EXIM tours dárkové poukazy jsou flexibilní, lze je vystavit na libovolnou hodnotu, přidat dárkový motiv, a to vše z pohodlí domova či během osobní návštěvy některé z poboček EXIM tours. Dárkové poukazy EXIM tours jsou k dostání jak v papírové, tak elektronické podobě.

Máte nejen touhu cestovat, ale i spoustu otázek? EXIM tours odpovídá na mnoho z nich prostřednictvím záložky „Informace pro klienty“. Stačí pouze kliknout a EXIM tours vám poradí, kde parkovat na letišti, co dělat při zrušení nebo zpoždění letu, jak se ubytovat na letišti, jak komfortně cestovat letadlem atd. V on-line klientské sekci získáte i aktuální informace k vašemu zájezdu a letu. Všechny změny lze sledovat 24 hodin denně, 7 dní v týdnu.

„Naše nabídka je stvořená z vašich snů,“ tak zní jedno z hesel cestovní kanceláře EXIM tours, která vám nejen poradí s výběrem, ale poskytne i mnoho užitečných rad k balení kufrů, batohů i samotnému cestování. Vy si jen oblečete plavky, obujete pohodlné boty a užijete si vysněnou dovolenou za příznivé ceny, které jsou podtrženy First minute či Last minute nabídkou, klientskou kartou EXIM tours či akčním letákem EXIM tours na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.