Letáky Eva.cz


EVA.cz

Internetový obchod s elektronikou a zbožím pro domácnost EVA.cz vznikl v roce 2000. Založila ho společnost Zásobování a.s., která je výhradním dovozcem spotřební elektroniky do České republiky. Aby byla zákaznická spokojenost co nejvyšší, vznikl i „kamenný“ supermarket EVA.cz, jenž se pyšní plochou přes 3 000 m2.

Mezi největší přednosti internetového supermarketu EVA.cz patří rychlá a spolehlivá doprava do domu. Většina objednávek zboží na EVA.cz je expedována ještě v ten den, a to díky obrovským skladům o rozloze 15 000 m2 a týmu profesionálů, kteří rychle a bez prodlení objednávku odbaví. O předání balíčku přepravci je zákazník informován prostřednictvím SMS zprávy.

Paleta zboží internetového obchodu EVA.cz je opravdu rozsáhlá a obsahuje kategorie jako jsou audio, bílá technika, domácí potřeby a spotřebiče, drogerie, dílna, zahrada a volný čas, elektropříslušenství, hračky, kancelářské potřeby, kuchyňské potřeby a nádobí, kuchyňské přístroje, mobilní komunikace, péče o tělo, sanitární technika, sport a kempink, stavba, svítidla, video, vše pro zvířata, výpočetní technika a zahrada.

Výhodou nákupu v EVA.cz je, že cena zboží nabízeného v „kamenném“ obchodě EVA.cz je stejně nízká jako v e-shopu EVA.cz. Navíc, prodejna EVA.cz disponuje sortimentem, který není možné na internetu prodávat. Mezi další výhody „kamenného“ obchodu EVA.cz se řadí lokalita v centru Mělníka a pohodlné parkování. Otevírací doba prodejny EVA.cz je velmi přátelská. EVA.cz je v provozu od pondělí do pátku od 8:00 do 19:00, v sobotu od 8:00 do 15:00 a v neděli od 13:00 do 19:00. K dispozici je vám i Zákaznická linka EVA.cz, kde můžete položit vaše dotazy na zboží, objednávky, splátky či reklamace.

Již velmi přátelské ceny EVA.cz jsou podpořeny speciálními akcemi, které spojuje heslo „Výhodné nákupy“:

  • Rozbalené zboží – výběrem rozbaleného zboží s plnou záruční dobou, krátkodobě používaného zboží ve výborném stavu či použitého nebo servisovaného zboží za nízkou cenu ušetříte nemalé částky
  • Aktuální akční leták – pravidelně vycházející akční leták EVA.cz obsahuje desítky výhodných nabídek. Akční leták EVA.cz si můžete prohlédnout i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz
  • Akční nabídka – seřaďte si akční nabídku EVA.cz podle názvu, od nejdražšího, od nejlevnějšího nebo podle oblíbenosti
  • Novinky - EVA.cz láká i na zbrusu nové položky za výborné ceny
  • Výprodeje – sezonní výprodeje
  • Doprava zdarma –zboží s akční nálepkou „doprava zdarma“

Dózy, pánve, hrábě, odvlhčovače vzduchu, pračky, kapesníky a nespočet dalších položek seženete v internetovém obchodě EVA.cz a v „kamenné“ prodejně EVA.cz za velmi nízké ceny. Supermarket a internetový obchod s elektronikou, zbožím pro domácnost, dílnu a zahradu EVA.cz od svého založení v roce 2000 vyřídil již přes 4 miliony objednávek. Přátelské ceny jsou podpořeny benefity v rámci „Výhodných nákupů“ EVA.cz a akčním letákem EVA.cz, který lze podrobit podrobnému průzkumu na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.