Letáky Sapho koupelny


Sapho koupelny

"30 let se snažíme být důvěryhodnou firmou, která nemyslí jen na krátkodobý úspěch. Dobré partnerství a poctivé vztahy s našimi zákazníky jsou pro nás stále zavazující. Jsme s Vámi již od roku 1991," přibližuje společnost Sapho její majitel Jiří Ježek.

Portfolio společnosti Sapho se v průběhu let rozšiřovalo a v současnosti nabízí širokou škálu produktů. V nabídce e-shopu Sapho a distribuční sítě partnerských prodejen Sapho naleznete nejen vlastní výrobky společnosti Sapho, ale i vybraný sortiment od 150 výrobců. Z exkluzivních značek se jedná o Sapho, Aqualine a Polysan.

Nabídka Sapho:

  • sanita (sprchy, vany, vaničky, vodovodní baterie, dřezy, toalety, koupelnové doplňky atd.)
  • obklady a dlažby (kámen, beton, dřevodekor, retro styl, mozaika, velkoformátové atd.)
  • kuchyně (skříňky, pracovní desky, příslušenství atd.)
  • wellness (sauny, masážní bazénky atd.)
  • led (žárovky, moduly, trubice, světelné zdroje atd.)

E-shop Sapho je navíc doplněn o dvě populární kategorie, a to „akce“ a „novinky“. Jak již název napovídá, zde společnost Sapho prezentuje žhavé hity a novinky, jako jsou sedáky na vany, koupelnové doplňky, dřezové baterie a mnoho dalšího. Pod kolonkou „akce“ se skrývá celá řada produktů v akci, výprodejové položky či zboží II. jakosti. Položky ve slevě lze přehledně roztřídit. Klasické akční letáky Sapho sice nenabízí, ale prolistovat si můžete praktické a inspirativní katalogy Sapho. Akční letáky, jenž vám umožní ušetřit, naleznete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Původní síť maloobchodních prodejen se sanitární technikou Sapho se v proběhu let transformovala. Nyní se se společnost Sapho prezentuje jako distribuční velkoobchodní společnost s ručením omezeným s výhradně českým kapitálem. Společnost Sapho disponuje 3 výrobními závody a 4 distribučními sklady s celkovou plochou 21 000 m2. Zboží Sapho si můžete prohlédnout v koupelnových studiích Sapho (Praha – Líbeznice, Příbram) a obsáhlé síti partnerských prodejen napříč Českou republikou s individuální otevírací dobou.

Otevírací doba koupelnových studií Sapho:

  • Sapho Praha – Líbeznice: Po až Čt od 7:30 do 16:15, Pá od 7:30 do 15:00, So až Ne a státní svátky zavřeno
  • Sapho Příbram: Po až St od 7:30 do 18:00, ČT od 7:30 do 20:00, Pá od 7:30 do 16:00, So od 9:00 do 13:00, Ne a státní svátky zavřeno

Společnost Sapho si své zákazníky hýčká praktickými službami, mezi které patří 3D grafické návrhy koupelen, prodloužená záruka, on-line Sapho rádce, doprava zdarma při nákupu nad 2 420 Kč či vyřízení objednávky z e-shopu Sapho do 24 hodin.

Sprchové kouty, koupelnové sety, umyvadla, vany, WC a mnoho dalšího najdete v Sapho. Nakupovat můžete nejen v koupelnových studiích Sapho a v síti partnerských prodejen, ale i na e-shopu Sapho, který je vám k dispozici 24/7. Inspiraci najdete v katalozích Sapho a slevy v příslušných kategoriích „akce“ či v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.