Letáky COOP družstvo HB


COOP družstvo HB

COOP družstvo HB se zaměřuje na maloobchod, ale zabývá se i velkoobchodní činností. V prodejnách COOP družstvo HB, které se nachází v oblastech Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Jihlava, Třebíč, Brno-venkov, Svitavy, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Přerov, Kroměříž, Vsetín a Zlín, nakoupíte především potraviny a zboží denní potřeby.

Historie COOP družstvo HB se začala formovat již koncem 19. století. „Nákupní družstvo v Německém Brodě“ bylo založeno v prosinci roku 1904 a o rok později byla otevřena první prodejna. Postupně docházelo k otevíraní dalších prodejen, k růstu i úpadku družstva. V průběhu let se dnešní COOP družstvo HB muselo vypořádat s mnoha historickými událostmi a několika názvy družstva (např. Nákupní a výrobní družstvo v Německém Brodě, Rozvoj, nákupní a výrobní družstvo v Havlíčkově Brodě či Jednota, obchodní a výrobní družstvo Havlíčkův Brod). V roce 2011 došlo k zásadnímu zlomu a fúzi s Jednotou Kroměříž. Od tohoto roku známe společnost jako COOP družstvo HB. Aktuálně můžeme navštívit více jak 110 prodejen COOP družstvo HB.

Maloobchodní prodejny COOP družstvo HB jsou zásobovány prostřednictvím tří distribučních center, které COOP družstvo HB provozuje. Jedná se o hlavní distribuční centrum Chotěboř, distribuční centrum Bezměrov (Kroměříž) a distribuční centrum Moravské Budějovice.

Výhodnou nabídku prezentuje COOP družstvo HB prostřednictvím akčních letáků, které objevíte i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Menší akční leták COOP družstvo HB „SUPER CENY“ nabízí hity s krátkou dobou platnosti, a to od čtvrtka do neděle a od pondělí do středy. Klasický akční leták COOP družstvo HB s několikatýdenní platností je obsáhlejší a na jeho stránkách je vyobrazena dlouhodobější nabídka. Najdete zde rubriky, jako jsou pečivo, mléčné, chlazené, mražené, masné a trvanlivé výrobky, nápoje, drogerie a průmyslové zboží.  Nabídka je zpestřena i ultravýhodnou super cenou. Na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz najdete oba akční letáky COOP družstvo HB.

COOP družstvo HB myslí i na zábavu a pořádá soutěže o lákavé ceny. Nechybí ani celá řada služeb, které řetězec COOP družstvo HB poskytuje:

  • Cash back – výběr peněz v hotovosti na pokladně
  • platby kreditní i debetní kartou
  • dobíjení mobilních telefonů
  • SAZKA – na pokladnách COOP družstvo HB si můžete vsadit
  • platby složenek
  • COOP Mobil – využíváním této služby získáte například volné minuty za nákup v COOP družstvo HB a slevu na volání
  • PPL ParcelShop – vybrané prodejny COOP družstvo HB umožňují výdej a příjem balíků
  • Naše zdraví – COOP družstvo HB zavedlo speciální regály Naše zdraví, kde seženete humánní léčiva, veterinární léčiva, vitamíny, přebalovací podložky a další potřebné produkty
  • E-COOP – po vyhledání konkrétní pobočky COOP družstvo HB na mapě prodejen COOP můžete z pohodlí svého domova vybírat z tamní široké nabídky produktů a poté si svůj nákup vyzvednout na prodejně
  • Dárková karta – ve všech prodejnách COOP družstvo HB jsou k dostání Dárkové karty COOP družstvo HB, které lze dobít částkou v rozmezí od 300 Kč do 5 000 Kč. Dárková karta je přenosná a platí 12 měsíců od zakoupení

Otevírací doba prodejen COOP družstvo HB se řídí požadavky dané lokality a je proto individuální. Otevírací doba COOP družstvo HB během státních svátků se musí řídit platným zákonem a prodejny větší než 200 m2 musí mít během vybraných svátků zavřeno.

Více jak 110 prodejen COOP družstvo HB v oblastech Havlíčkův Brod, Pelhřimov, Jihlava, Třebíč, Brno-venkov, Svitavy, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Přerov, Kroměříž, Vsetín a Zlín se těší na vaši návštěvu. V obchodech COOP družstvo HB pořídíte potraviny a zboží denní potřeby, a to za velmi příznivé ceny, a to i díky akčním letákům COOP družstvo HB, které můžete prozkoumat na iLetaky.cz a AkcniCeny.cz v sekci „Letáky“. Odnesete si ve svých taškách chléb, kakao, těstoviny, rýži, kompoty, ovoce, zeleninu nebo koření?