Letáky Elektro Spáčil

Letáky Elektro Spáčil

Omlouváme se, ale pro Elektro Spáčil nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Elektronika a bílé zboží, například:Elektro Spáčil

Ryze česká společnost Elektro Spáčil se pyšní podtitulem „Království plné elektra“. Aby byli zákazníci maximálně spokojeni, řídí se Elektro Spáčil hesle: „Naším cílem je vaše spokojenost“ a slibuje, že: „Šetřit s námi je fajn“.

Elektro Spáčil v současnosti nabízí širokou škálu zboží s důrazem na pračky, sušičky, myčky, chladničky, mrazničky, domácí elektrospotřebiče, kuchyňské přístroje, mobilní telefony, tablety, notebooky a televizory. Poslední jmenovaná položka stála i u vzniku společnosti.

Společnost Elektro Spáčil byla založeno v roce 1990 v Újezdu u Brna. Tehdy se jednalo o servis televizorů. K této službě časem přibyla i možnost zakoupení nového přístroje. Později prodej převážil servisní práce a Elektro Spáčil se soustředil na rozšíření nabízeného sortimentu, až na kompletní nabídku elektrospotřebičů. Portfolio Elektro Spáčil se dělí do kategorií:

  • Velké spotřebiče
  • Kuchyňské přístroje
  • Malé spotřebiče
  • TV, audio, video
  • Mobily, foto, GPS
  • Počítače, kancelář
  • Hračky, péče o dítě
  • Dům, dílna, zahrada

Aby se naplnilo motto Elektro Spáčil: „Šetřit s námi je fajn“, vydává společnost od roku 1999 každé dva týdny akční leták Elektro Spáčil. Prohlédnout si ho můžete nejen v tištěné, ale i elektronické podobě. Akční leták Elektro Spáčil je navíc k vidění i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Další možností úspory je sekce „Akce, tipy, výprodeje“.

Velkým krokem ke spokojenosti zákazníků bylo v roce 2009 založení e-shopu Elektro Spáčil. Nakupovat tak můžete nejen v kamenné prodejně Elektro Spáčil v Újezdu u Brna, ale i z pohodlí svého domova. Platit lze na dobírku, převodem na účet, kartou on-line, kartou na prodejně či hotově na prodejně. Zboží z e-shopu Elektro Spáčil je možné zdarma vyzvednout na prodejně (balíček je připraven k odběru maximálně 7 dnů) nebo si ho nechat dopravit domů některou z dopravních společností (PPL, DHL atd.). Pomocnou ruku/poličku poskytují i pobočky partnerských výdejních míst DPD ParcelShop.  

Při návštěvě prodejny Elektro Spáčil se o vás postarají odborní asistenti prodeje s vysokou odborností v daném úseku. Jejich rady vám bezesporu pomohou vybrat to nejlepší zboží právě pro vás. Otevírací doba Elektro Spáčil v Újezdu u Brna je stanovena ve všední dny od 9:00 do 17:30 hodin a v sobotu od 9:00 do 11:30 hodin. Otevírací doba Elektro Spáčil během státních svátků se řídí platným zákonem, a proto musí být kamenná prodejna uzavřena.

Televizory, pračky, sušičky, myčky, tablety, mrazáky a mnoho dalšího seženete v prodejně Elektro Spáčil v Újezdu u Brna nebo v e-shopu Elektro Spáčil. Nakupování zpříjemní školený personál s praxí i pravidelně vycházející akční leták Elektro Spáčil, který je zveřejněn i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.