Letáky Pompo

Letáky Pompo

Omlouváme se, ale pro Pompo nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Hračky, například:Pompo

„Není nic krásnější, než rozzářená dětská tvář. To ony, děti, nás činí šťastnými, a proto se staly nepostradatelnou součástí i mého snu," tak zní slova zakladatele firmy Pompo Vladimíra Šůly. V současnosti patří Pompo mezi největší prodejny hraček v České republice, jež se zaměřují nejen na prodej hraček pro kluky a holky na doma i na ven, ale ve vybraných XXL prodejnách Pompo a na e-shopu Pompo naleznete i obsáhlou nabídku kojeneckého oblečení a zboží, kočárků, autosedaček, vybavení pro rekreační sporty či drobných dárků pro radost.  

Pompo se zaměřuje především na prodej prémiových značek. Mezi ty zákazníky nejoblíbenější patří Mattel, Spin Master, FisherPrice, Dickie, Simba, Smoby, Stiga a LEGO®, které si vysloužilo i vlastní kategorii na e-shopu Pompo a nemalý prostor v prodejnách Pompo.

Inspirace k nákupu i parádní slevy v sobě snoubí Pompo katalogy. Na pestrobarevných stránkách kouzelného katalogu hraček Pompo se nachází ty nejaktuálnější kousky, které potěší dětská srdíčka. Dospělí nakupující bezesporu ocení slevy v Pompo katalogu uvedené. Téměř bezbřehá nálož slev se na webu Pompo skrývá pod záložkou „Akce“. Po letmém kliknutí se ocitnete v obklopení hesel, jako jsou výprodeje, II. jakost, dárkové poukazy, hračky v akci, levné hračky, největší slevy pro nejmenší, cenové trháky atd. Případné akční letáky Pompo jsou k vidění na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Máte rádi jak slevy, tak výhody? Staňte se členy Pompo klubu a nechte se hýčkat klubovými benefity. Pompo klub pro své věrné zákazníky přichystal klubové ceny, slevové akce, soutěže, 30% slevu na vaše narozeniny, slevové vouchery za nasbírané body či praktickou evidenci účtenek. Navíc, přihlaste se k odběru newsletteru Pompo a budete odměněni žhavými novinkami, slevami a akcemi ve vaší e-mailové schránce.

Napadlo vás někdy, proč se firma jmenuje právě Pompo? Zakladatele inspirovala postavička strýčka Pompa, který co zasadí, to vyroste. První myšlenka na vznik hračkářství Pompo se datuje do roku 1990, kdy zakladatel firmy Pompo Vladimír Šůla přivezl se svým obchodním partnerem první plastové modely hraček do obchodního domu Kotva. O sedm let později došlo k založení sítě hračkáren Pompo. V současnosti můžeme v České republice navštívit bezmála 80 prodejen Pompo a nakupovat v e-shopu Pompo. Prodejna v OD Kotva je stále otevřena, a to každý den od 9:00 do 20:00. Otevírací doba prodejen Pompo napříč republikou je individuální.

Nejen hry, kreativní hračky, knihy či stavebnice, ale i kočárky, autosedačky, kojeneckou výživu a mnoho dalšího nabízí Pompo spokojeným dětem i jejich rodičům. Ušetřit v Pompo můžete nejen díky široké škále akcí a výprodejů, ale i prostřednictvím akčních letáků Pompo, Pompo katalogu či Pompo klubu. Aktuální letáky čekají, až si je pohodlně prolistujete, na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.