Letáky A.T.U


A.T.U (Auto Teile Unger)

Německá společnost A.T.U (Auto Teile Unger) byla založena roku 1985 Peterem Ungerem v německém Weidenu a charakterizuje se jako partner pro všechny motoristy a soukromé i firemní zákazníky. Společnost A.T.U klade velký důraz na vysokou úroveň kvality za rozumnou cenu. A.T.U (Auto Teile Unger) poskytuje úspěšné propojení rychloservisu, autoservisu a odborné prodejny pro motoristy.

Po velkém úspěchu v Německu a otevření centrály ve Weidenu prorazila A.T.U i do zahraničí, a to do České republiky, kde byla roku 1996 představena první pobočka mimo domovské Německo. U nás společnost A.T.U doprovázel podtitul „Autoservis pro každého“.  Chybět nesmělo ani charakteristické červeno-bílé logo. Velmi důležitým artiklem A.T.U jsou pneumatiky a hliníkové ráfky a tisíce druhů náhradních dílů, které jsou uskladněny ve dvou moderních logistických centrech v Německu a jsou prakticky ihned k dodání.

V roce 2013 se německý řetězec autoservisů A.T.U začíná potýkat s prvními problémy a narůstajícími dluhy. O dva roky později, v létě 2015, se A.T.U (Auto Teile Unger) ocitá v konkurzu a opouští Českou republiku. Podobný scénář se týká i dalších evropských zemí.

K dalším důležitým historickým milníkům A.T.U (Auto Teile Unger) patří rok 2016, kdy se A.T.U stává součástí francouzské rodinné firmy Mobivia. O čtyři roky později dochází k otevření nejmodernější pobočky A.T.U v Německu. V roce 2021 rozšiřuje A.T.U svoje portfolio o nabídku autoskel a spolupráci s Carglass.

Sháníte-li pneumatiky, baterie, autodoplňky, elektrokoloběžky, stěrače, oleje či výrobky pro sezónní péči za opravdu přátelské ceny, prozkoumejte akční letáky plné lákavých slev. Nespočet aktuálních akčních letáků v elektronické podobě čeká na vaše kliknutí na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.