Letáky SIKO koupelny


SIKO KOUPELNY

„Nevíte si rady s výběrem koupelny, kuchyně, vany, vodovodní baterie nebo sprchového koutu? Pomůžeme vám s výběrem,“ slibuje společnost SIKO KOUPELNY. Od svého založení prošla firma SIKO velkým vývojem a od malé prodejny v jihočeských Čimelicích vznikla rozsáhlá prodejní síť s pobočkami v České republice i na Slovensku, která se soustředí na:

  • Koupelny
  • Obklady, dlažby
  • Kuchyně
  • Dveře
  • Podlahy

Nakupovat se společností SIKO KOUPELNY lze jak prostřednictvím e-shopu SIKO, tak v rozsáhlé síti kamenných prodejen SIKO KOUPELNY. Obě možnosti nabízí nespočet možností inspirace. V prodejnách SIKO KOUPELNY u nás i na Slovensku si na vzorové koupelny i kuchyně můžete doslova sáhnout a prohlédnout si je ze všech úhlů. Co všechno společnost SIKO přináší lze zjistit i prostřednictvím katalogu SIKO. Vychází jich hned několik, a to SIKO Katalog Koupelny, SIKO Katalog Kuchyně a SIKO Katalog Dveře a podlahy.

Chcete ušetřit? Určitě klikněte na sekci „AKCE“, kde na vás čeká celá řada možností, jako jsou například SIKO DAYS plné báječných slev, montáž plánované kuchyně zdarma či různé množstevní slevy. Bezesporu potěší i „Outlet / Výprodej“, kde je přehledně roztřízeno zboží v akci. Další produkty se slevou, které vám pomohou s vybavením i vybudováním vaší kuchyně či koupelny, naleznete v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Společnost disponuje 27 prodejnami SIKO v České republice, které lze využít i pro vyzvednutí objednávek z internetu. Zboží je navíc dodáváno do více než 8 000 výdejních míst Zásilkovny. Otevírací doba jednotlivých poboček SIKO je individuální a zjistit ji můžete v přehledném seznamu na webu SIKO. Otevírací doba SIKO během státních svátků se řídí platným zákonem. Nevíte-li si rady s nákupem, Zákaznické centrum SIKO je vám k dispozici od pondělí do pátku mezi 8:00 a 20:00 a o víkendu od 8:00 do 16:30.

Společnost SIKO KOUPELNY a.s. založila matka tří dětí v roce 1991. A i když název firmy vznikl složením prvních písmen slov Stavební Izolace, Keramika a Obklady, stavební izolací se společnost nezabývala. Přestože firma prožila i těžké chvíle, postupně si vybudovala pevné základy, otevřela „megaprodejnu“ v Praze a expandovala na Slovensko.

Sprchové kouty, umyvadla, vany, podlahy a mnoho dalšího přináší rozsáhlá síť prodejen SIKO a e-shop SIKO zaměřující se na prodej zboží z kategorií koupelny, obklady, dlažby, kuchyně, dveře či podlahy. Ušetřete čas i peníze a prozkoumejte akční nabídku internetového obchodu SIKO nebo si prohlédněte akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.