Letáky Čedok

Letáky Čedok

Omlouváme se, ale pro Čedok nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Cestování a zájezdy, například:Čedok

„Odedávna s námi cestujete po celém světě, přinášíme vám zážitky, poznání, relax,“ tak se popisuje Čedok, nejstarší cestovní kancelář u nás. Československá cestovní a dopravní kancelář, zkráceně Čedok, byla založena roku 1920 a pyšní se tedy bohatou historií. Od srpna roku 2016 dochází ke spojení s největší polskou cestovní kanceláří Itaka Holdings.

V současnosti se cestovní kancelář Čedok pyšní více jak 35 pobočkami napříč Českou republikou. Tuto síť doplňuje 600+ provozních prodejců. S CK Čedok můžete navštívit 5 kontinentů, 80+ zemí světa a více jak 100 destinací. Nabídka Čedoku čítá více jak 1 000 poznávacích zájezdů. Čedok neopomíjí ani tuzemské zájezdy do 250 hotelů a penzionů v České republice.

Vysněnou dovolenou s CK Čedok si vybere opravdu každý. Čedok totiž myslí na rodiny s dětmi, seniory, vyznavače poznání, páry, osoby se zdravotním postižením, milovníky luxusu i na individuální cestovatele. Čedok zvládne sestavit i dovolenou na míru. Cílem cestovní kanceláře Čedok je bezstarostná a příjemně strávená dovolená. Čedok proto dbá na vysokou úroveň cestování, nejvyšší kvalitu poskytování služeb a osobní přístup. „S hrdostí říkáme, že umíme plnit Vaše sny,“ slibuje Čedok.

Ať již si vyberete rodinnou, aktivní či luxusní dovolenou a rozhodnete se cestovat autobusem, vlakem, letecky nebo automobilem, nákup zájezdu od CK Čedok je velice jednoduchý a výhodný. Čedok provozuje vlastní internetový obchod i několik desítek kamenných poboček a je vám k dispozici na infolince Čedok, která je v provozu každý den od 8:00 do 21:00 hod. Svoji nabídku prezentuje Čedok i prostřednictvím přehledných katalogů Čedok nebo akčních letáků Čedok, které si můžete prolistovat např. na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Velkým pomocníkem je mobilní aplikace Čedok, jejíž podtitul zní „dovolená vždy po ruce!“ V aplikaci Čedok lze jednoduše vyhledávat zájezdy v různých destinacích a termínech, můžete si zde vytvořit seznam oblíbených položek, nezávazně rezervovat zájezd či si nechat vygenerovat akční nabídky s možností zajímavých slev.

Úsporu dále přináší i nabídka Last Minute a speciální kategorie „Akce a ostatní nabídky“, která je plná slev, výhod a bonusů. Z opravdu naditého balíčku jmenujme například výhodnou rodinnou dovolenou mimo sezónu, dovolenou 2v1, Ultra Last Minute a mnoho sezónních položek. Rodiče ocení Čedog dětský klub. Maskot, pejsek Eda, česky mluvící animátoři a klubové hotely promění vaši dovolenou v nezapomenutelný zážitek. 

Odpočinek s knihou v ruce, relaxace v plavkách na pláži, zimní lyžovačka, dobrodružný výlet v pohorkách či romantika se sklenkou vína v ruce, to vše a mnohem více nabízí Čedok. Prozkoumejte nejen širokou nabídku zájezdů, ale i bohatý balíček slev. Nezapomeňte ani na akční leták Čedok na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.