Letáky Lékárna AGEL


Lékárna AGEL

Lékárna AGEL vzkazuje: „Jsme tady pro Vás…“ Nakupovat můžete v téměř 30 pobočkách Lékáren AGEL, a to především na Moravě. Síť veřejných a ústavních lékáren AGEL provozuje společnost Repharm a.s.

Široká nabídka Lékáren AGEL obsahuje:

  • volně prodejná léčiva
  • potravinové doplňky
  • zdravotnický materiál
  • byliny a čaje
  • kosmetické přípravky
  • a další sortiment

Kromě toho Lékárny AGEL připravují a vydávají léky a léčiva na lékařský předpis a poskytují všem klientům odborný a moderní přístup k medicíně i preventivní péči.

Kromě Lékáren AGEL měli zákazníci k dispozici i e-shop Lékárna AGEL. Tato virtuální prodejna Lékárna AGEL byla uzavřena k 26. 5. 2022. Aktuálně jsou tak k dispozici pouze kamenné Lékárny AGEL. Největší koncentrace poboček Lékárna AGEL je na Moravě a ve Slezsku. Otevírací doba Lékáren AGEL je individuální a řídí se potřebami dané lokality.

I přes ukončení provozu e-shopu, poskytuje Lékárna AGEL praktikou on-line službu, a to rezervaci léků z e-receptu s následným vyzvednutím ve vybrané Lékárně AGEL.

Ušetřit během nakupování v Lékárně AGEL můžete jak prostřednictvím akčních nabídek a slev, tak i věrností. O tom, jaké aktuální slevové nabídky Lékárna AGEL přináší, se můžete dočíst v pravidelně vycházejícím akčním letáku Lékárna AGEL. Akční leták Lékárna AGEL v elektronické podobě je vyvěšen na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Věrní zákazníci mohou vstoupit do Klientského programu Lékáren AGEL, který je bohatý na slevy a benefity. Mezi nejoblíbenější výhody Klientského programu Lékáren AGEL patří 2% sleva na nákup volně prodejného sortimentu a přípravků, 10% narozeninová sleva, akční ceny, vybrané léčivé přípravky bez doplatku nebo za zvýhodněnou cenu a další.

K dispozici jsou i Dárkové poukazy Lékárna AGEL v hodnotách 200 Kč, 500 Kč a 1 000 Kč. Obdarovaný tak získá krásný dárek v podobě poselství, že dbáte o jeho zdraví a pohodu.

Léky, byliny a čaje, potravinové doplňky a mnoho dalšího na vás čeká v sítě Lékáren AGEL. Nakupovat můžete i se slevou, a to v případě prozkoumání akčního letáku Lékárna AGEL nebo vstupem do Klientského programu Lékáren AGEL. Slevy, dárky a benefity prezentované v akčním letáku Lékárna AGEL si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, kde jsou vyvěšeny stovky akčních letáků.