Letáky decoDoma


decoDoma

Je vašim cílem proměnit váš byt, dům či zahradu v místo, kde se budete cítit jako v ráji? Zásilkový obchod decoDoma vám pomůže zvelebit váš domov za skvělou cenu. V nabídce decoDoma najdete nespočet produktů, jako je bytový textil a doplňky, vybavení kuchyně, péče o zdraví a krásu, obuv, oblečení pro volný čas, zahradnické a kemping potřeby, záclony, matrace a mnoho dalšího.

K velkým hitům na decoDoma patří napínací potahy na sedačky. „Pouze u nás najdete největší výběr napínacích potahů, které dokážou proměnit starou sedačku v úplně novou. Napínací potahy zachránily už celou řadu sedaček a změnily život už mnoha rodinám. Ať už je příběh vaší domácnosti jakýkoliv, s námi ho vylepšíte,“ vzkazuje decoDoma.

Obchod decoDoma si váží přízně každého zákazníka, proto se mu snaží poskytnout co nejlepší péči a servis. Mezi důvody, proč nakupovat v decoDoma patří:

  • záruka 2 roky na výrobky
  • možnost vrácení zboží do 90 dnů
  • 2 715 odběrných míst po celé České republice
  • platba až při převzetí zboží
  • aktuální tištěný katalog zdarma
  • slevový kupón na příští nákup

Dvě poslední položky bezesporu potěší všechny nakupující. Slevový kupón na příští nákup je opravdu milou pozorností od decoDoma pro věrné zákazníky. Katalog decoDoma je vydáván v několika provedeních. Na hlavní katalog decoDoma se můžete těšit dvakrát za rok, koncem února vychází katalog decoDoma Jaro/Léto a koncem srpna katalog decoDoma Podzim/Zima. Navíc, každý měsíc (kromě léta) se můžete začít do doplňkových katalogů decoDoma zaměřujících se na sezónní zboží a akce. Katalogy decoDoma si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, které skrývají velké množství akčních letáků.

Zásilkový obchod decoDoma se pyšní opravdu velkým skladem, který zaručuje, že velká část položek z e-shopu decoDoma je ihned k dispozici a může putovat ke svým zákazníkům. Svoji objednávku si můžete nechat doručit zdarma (při objednávce na 1 500 Kč) nebo od 69 Kč. Potřebujete si zboží prohlédnout? Vaše potřeby uspokojí jedna ze tří prodejen decoDoma.

Prodejny decoDoma a otevírací doba (otevírací doba decoDoma během státních svátků se řídí platným zákonem):

  • decoDoma Hradec Králové – Po až Pá od 9:00 do 13:00 a od 13:30 do 17:00, So od 9:00 do 12:00
  • decoDoma Pardubice – Po až Pá od 9:00 do 13:00 a od 13:30 do 17:00, So od 9:00 do 12:00
  • decoDoma Plzeň – Po až Pá od 10:00 do 13:00 a od 13:30 do 17:00, So od 9:00 do 12:00

Kromě jedinečných nákupů za skvělé ceny nabízí decoDoma i možnost načerpat inspiraci. Mnoho rad a nápadů najdete každý den na blogu decoDoma. Dozvíte se zde, co je trendy, jak na to či co si máte pořídit do bytu. Nechybí ani recepty a poučná videa.

decoDoma se může pochlubit celou řadou úspěchů, jako jsou například ocenění ShopRoku v kategorii Bydlení a design nebo 35 000 spokojených zákazníků na Heuréce. Matrace, sady hrnců, záclony, povlečení, deky a mnoho dalšího nabízí zásilkový obchod decoDoma. Akční zboží a slevy na decoDoma jsou prezentovány jak v e-shopu decoDoma, tak prostřednictvím katalogu decoDoma, který si v elektronické podobě můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Navštívit můžete dokonce tři kamenné prodejny decoDoma, a to v Hradci Králové, Pardubicích a Plzni.