Letáky Kika Nábytek


Kika

„Kika – to jsou nábytek a doplňky ve vašem stylu,“ těmito slovy se charakterizují obchodní domy s nábytkem Kika. Rakouský obchodní řetězec Kika se v České republice objevil v roce 2005. Postupně bylo vybudováno 9 prodejen Kika napříč Českou republikou. V roce 2020 ovšem nastal zlom a 7 prodejen převzala společnost XXXLutz. Aktuálně lze v České republice nakupovat ve dvou prodejnách Kika.

Kika se skvělým parťákem, sháníte-li vybavení do bytu, domu či na zahradu. Vybírat můžete z mnoha stylů i originálních designových kousků. Potěšeni budete nejen z nábytku, ale i z pestré škály dekorací. Obývací pokoje, ložnice, chodby, pracovny, dětské a studentské pokoje, koupelny, jídelny, kuchyně, terasy atd. budou po návštěvě prodejny Kika vypadat skvostně.

Nevíte si s výběrem nábytku rady? Kvalifikovaný personál v prodejnách Kika vám rád poradí a nábytek a doplňky vám pomůže vybrat a vyladit podle vašich přání a představ. Inspiraci můžete načerpat i prostřednictvím akčního letáku Kika. Na jeho stránkách naleznete desítky položek v akci. Váš nákup v obchodním domě s nábytkem Kika tak bude nejen příjemný, ale i velmi výhodný. Akční letáky s nábytkem můžete důkladně prostudovat na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Po nákupu nábytku bezesporu přichází na řadu otázka: „Jak svůj nákup dovezu domů?“ Kika vám nabízí zapůjčení dodávky pro vlastní odvoz. Kika dodávku si zarezervujte a vydejte se v klidu na nákup.

Vše na jednom místě, velký výběr, vždy skvělé ceny, nábytek na míru, plánování kuchyní či odborné poradenství jsou tím důvodem, proč si pro nákup nábytku vybrat právě řetězec Kika. Kika má i jedno eso v rukávu, a tím je Kika hit karta plná výhod. Kika hit karta svým držitelům přináší exkluzivní ceny a nabídky, roční bonus za nákupy, slevovou knížku, narozeninové překvapení či exkluzivní soutěže.

Aktuálně lze v České republice zavítat do prodejny Kika v Praze a Brně:

  • Kika Praha, OC Galerie Butovice – Po až Ne od 10:00 do 20:00
  • Kika Brno, OC Olympia – Po až Pá od 10:00 do 20:00, So až Ne od 9:00 do 20:00

Otevírací doba Kika během státních svátků se musí řídit platným zákone, který říká, že maloobchodní prodejny větší než 200 m2 musí mít během vybraných státních svátků zavřeno.

Postele, kuchyňské sety, křesla, židle, nádobí, jídelní sestavy a ložní prádlo rádi nakupují zákazníci prodejen Kika. Jedinečné akce a slevy prezentuje Kika prostřednictvím akčního letáku Kika. Akční letáky v elektronické podobě si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.