Letáky Bambule

Letáky Bambule

Omlouváme se, ale pro Bambule nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Hračky, například:Bambule

Sháníte hračky pro kluky a holky? Vše potřebné naleznete v království hraček Bambule. Jeden z největších hračkářů v České republice se pyšní nejen širokou sítí kamenných prodejen Bambule a e-shopem s největší nabídkou dětských hraček, ale i dlouholetou historií. Bambule na český trh totiž vstoupila již v roce 1992.

Sortiment Bambule je opravdu obsáhlý a uspokojí kluky, holky, ty nejmenší, celé rodiny i dospělé zákazníky s hravou duší. Nabídka Bambule zahrnuje značkové a kvalitní hračky, nezměrné množství deskových her, interaktivní a vzdělávací hračky, sportovní zboží, papírnictví a stále oblíbenější filmové dárky.

Mezi nejoblíbenější značky, které ve virtuálních i kamenných prodejnách Bambule objevíte patří LEGO®, Mattel, Hasbro, Albi, Carrera, EPEE, Efko, Mattel Barbie, Bluetouch, Alltoys, Spin Master a mnohé další.

Při nákupu v prodejnách či e-shopu Bambule můžete ušetřit čas i peníze. Velkou úsporu drahocenného času přináší přehledně uspořádané prodejny Bambule a praktické kategorie v e-shopu Bambule. Stačí jen několik jednoduchých kliků a ve virtuálním nákupním košíku máte přesně to, co potřebujete. Nechybí ani slevy. Ty na vás čekají v kategoriích „Výprodeje“ či „Klubové ceny“. Do věrnostního Klubu hraček Bambule se jednoduše zaregistrujete a poté čerpáte celou řadu výhod, jako jsou dárky k narozeninám a svátku pro děti, speciální klubové ceny a exkluzivní nabídky od partnerů Klubu. Jedenkrát týdně se navíc můžete těšit na akční nabídku hraček, kterou naleznete ve své e-mailové schránce, přihlásíte-li se k odběru newsletteru Bambule. Akční letáky plné slev na hračky objevíte na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Nakupování v Bambuli je velice jednoduché. Aktuálně je všem zákazníkům k dispozice více jak 30 prodejen Bambule napříč Českou republikou. Otevírací doba obchodů Bambule se může drobně lišit, ale většinou se pohybuje od pondělí do neděle od 9:00 do 20:00 nebo 21:00 hodin. Otevírací doba Bambule během státních svátků podléhá platnému zákonu. E-shop Bambule je otevřen 24/7. Potřebujete-li s nákupem poradit, lze využít infolinky Bambule (pondělí až pátek od 8:00 do 16:00) nebo prozkoumat rubriku „Bambule radí“. Hračkářství Bambule klade velký důraz na bezpečnost, proto musí hračky nabízené na e-shopu Bambule a v kamenných prodejnách Bambule splňovat nejpřísnější bezpečností kritéria.

Stavebnice, plyšáky, deskové hry, samolepky, panenky, autíčka, míče a mnoho dalších hraček a potřeb pro děti čekají na malé i velké zákazníky v kamenných prodejnách Bambule a na e-shopu Bambule. Oblíbené slevy přináší výprodeje, věrnostní Klub hraček Bambule, odběr newsletteru Bambule a sbírka akčních letáků na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.