Letáky Partner maloobchodní síť


MO Partner

Síť maloobchodních prodejen Partner ulehčuje nakupování mnoha lidem a domácnostem po celé České republice. Společnost MO Partner a.s. vznikla v roce 2000 a jejím cílem je podporovat a sdružovat nezávislé prodejny potravin. Společnost MO Partner si stanovila několik poslání, mezi která patří pomáhat zapojeným obchodům v konkurenceschopnosti, rozvíjet tradiční trh a umožnit nakupovat zákazníkům v místě jejich bydliště.

Vzhledem k tomu, že se MO Partner snaží zajistit výhodnějších nákupních od smluvních dodavatelů, odráží se tento vztah i na příznivých cenách zboží pro zákazníky v obchodech spadajících do sítě MO Partner. Společnost MO Partner se zaměřuje na podporu osvědčených dodavatelů a tradičních značek a spolupracuje se všemi významnými dodavateli mléčných, uzenářských a mrazírenských výrobků, piva, nealkoholických nápojů a pečiva. Velkoobchod ALIMPEX FOOD a.s. zajišťuje distribuci velkoobchodního zboží.

Do maloobchodní sítě Partner se aktuálně řadí více než 800 prodejen různé velikosti a typu, které naleznete ve všech koutek České republiky. Nakupování v těchto prodejnách Partner zpříjemňuje jejich jednotný vzhled, jako jsou polepy, pracovní oblečení a cenovky.

Velkým lákadlem je bezesporu pravidelná letáková akce MO Partner. Každá pobočka v maloobchodní síti Partner má možnost zvolit si typ letáku dle velikosti prodejny, skladby zákazníků a šíře sortimentu. Akční leták MO Partner vychází v podobě malý, střední a velký. Akční letáky MO Partner mohou zákazníky nalézt ve svých schránkách či si je prohlédnout v elektronické podobě na webu MO Partner a na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Akční letákové výrobky mohou být prezentovány i prostřednictvím TV obrazovek na prodejnách MO Partner. Akční leták MO Partner obsahuje kromě výhodné nabídky i několik speciálů označených „super cena“.

Ve vybraných prodejnách MO Partner se můžete zapojit i do spotřebitelské hry „Grilování s Partnerem“ a „Vánoční hra s Partnerem“. Cílem hry je nasbírat 6 razítek, které umožní zapojeným soutěžícím vyhrát některou z losovaných cen.

Vzhledem k tomu, že se síť MO Partner skládá z více jak 800 nezávislých prodejen různého typu a velikosti, je otevírací doba obchodů MO Partner různá a přizpůsobená dané lokalitě i tamním podmínkám. Otevírací doba prodejen MO Partner během státních svátků se musí řídit platným zákonem č. 223/2016 Sb.

Nakupování v prodejnách MO Partner přináší všem zákazníkům příjemné a jednotné prostředí, obchody v blízkosti domova, sběratelské akce, příjemné ceny a pravidelně vycházející akční leták MO Partner, jenž najdete i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. V prodejnách MO Partner seženete jogurty, tvaroh, šunky, salámy, piva, pečivo a mnoho dalšího.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.