Letáky Pramen


PRAMEN CZ

„Váš dobrý soused“, přesně tím se snaží být síť prodejen PRAMEN CZ.  Obchody PRAMEN CZ, jenž se nachází v menších a středně velkých městech a obcích, jsou určeny především pro rychlé a pohodlné nákupy za příznivou cenu v blízkosti vašeho domova.

V prodejnách PRAMEN CZ pořídíte jak potravinářské, tak i drogistické zboží nejen obvyklých značek, ale i těch tzv. domácích. V kategorii naše značky najdete hned čtyři zástupce:

  • AVE – stovky výrobků každodenní potřeby. AVE se zaměřuje na české výrobce a sortiment vyráběný na našem území. Pod značkou AVE se skrývají především mléčné výrobky, cukrovinky, cereálie, přípravky na pečení, lihoviny či různé pochutiny
  • Ríša – děti v centru pozornosti, i tak by se dala přiblížit značka Ríša s roztomilým klokánkem v logu. Ríša do obchodů PRAMEN CZ ve své kapse přináší plno dobrot (nápoje, kojenecké výživy, cukrovinky, dětské krupičky atd)., přípravků pro dětskou hygienu i něco na hraní
  • Exclusive of Nature – slavíte, připravujete speciální večeři či dárek? Řada Exclusive of Nature je plná delikates, jako jsou vína, luxusní čokolády, sekty, extra panenský olivový olej, a mnoho dalšího. V nabídce najdete i elegantní dárkové balíčky
  • Lizy kosmetika Lizy, tato nová produktová řada vám usnadní a zpříjemní každodenní péči a osobní hygienu. Drogerie Lizy Praktik poskytuje především úklidové prostředky a praktické věci do domácnosti

Síť prodejen PRAMEN CZ vychází z obchodní činnosti bývalých státních podniků a její novodobá historie se píše již více než 30 let. Aktuálně můžeme navštívit přibližně 50 prodejen PRAMEN CZ, které najdeme ve všech koutech České republiky. Velikost jednotlivých prodejen PRAMEN CZ je přizpůsobena podmínkám dané lokality.

Pohodlný a rychlý nákup v síti PRAMEN CZ se vyplatí hned z několika důvodů. PRAMEN CZ je pyšným držitelem značky kvality TRADIČNÍ ČESKÝ OBCHOD, který uděluje Asociace českého tradičního obchodu. Prodejny musí naplnit určitá kritéria, mezi která patří: český obchod, kvalita služeb, zákaznický komfort, převážná část českého sortimentu.  

Velkým lákadlem a benefitem je pravidelně vycházející akční leták PRAMEN CZ, kterým lze v elektronické listovat na AkciCeny.cz a iLetaky.cz. Poměrné obsáhlý akční leták PRAMEN CZ je plný výhodných nabídek od ovoce, zeleniny a pečiva až po drogistické zboží, krmivo pro zvířata či potřeby do domácnosti. Navíc zde naleznete i speciální ceny pro členy YESPASSU. Vstupem do Klubu věrného zákazníka YESPASS získáte speciální ceny v prodejnách PRAMEN CZ (označeny růžovou cenovkou a nápisem YESASS), body za každý nákup, odměny v podobě slev a voucherů na nákup, elektronické účtenky či nákupů on-line. Zákazníky PRAMEN CZ potěší i soutěže o lákavé ceny či inspirace v podobě receptů.

Místo, kde se prodejna PRAMEN CZ nachází, ovlivňuje nejen její velikost, ale i otevírací dobu. Otevírací doba PRAMEN CZ je proto individuální, a to od pondělí do neděle. Otevírací doba PRAMEN CZ během státní svátků se řídí platným zákonem, který nařizuje prodejnám s provozní plochou větší než 200 m2 mít během vybraných státních svátků zavřeno.

Certifikát Tradiční český obchod, kvalitní a cenově příznivé zboží vlastních značek AVE, Ríša, Exclusive of Nature, Lizy, Klub věrného zákazníka YESPASS, soutěže, recepty, příjemné prostředí jednotlivých obchodů PRAMEN CZ a pravidelně vycházející akční leták PRAMEN CZ, který najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, to jsou důvody, proč nakupovat právě v prodejnách PRAMEN CZ, které se řídí heslem „Váš dobrý soused“. Mléčné výrobky, cukrovinky, dětskou výživu, krmivo pro psy, toaletní papír a mnoho dalšího tu seženete za velmi příznivé ceny.