Letáky Takko fashion

Letáky Takko fashion

Omlouváme se, ale pro Takko fashion nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:Takko Fashion

Společnost Takko Fashion vznikla roku 1982 v Německu a od té doby se představuje třemi slovy, a to neformální, stylový a elegantní.  Takko Fashion se snaží nabízet cenově dostupné oblečení a doplňky pro celou rodinu více než 40 let.

S Takko Fashion se můžeme potkat v 17 evropských zemích. Do ČR řetězec Takko Fashion expandoval roku 2003. Od té doby si Takko Fashion vybudovalo i u nás početnou základnu spokojených zákazníků, kteří mohou nakupovat ve více než 100 obchodech Takko Fashion ve všech koutech České republiky či na webu Takko Fashion.

Z nabídky Takko Fashion si vyberou muži, ženy, kluci, holky i miminka. Sháníte-li košile, trika, sukně, dupačky, mikiny a mnoho dalšího na webu Takko Fashion, můžete využít službu Call & Collect a produkt si rezervovat na vybrané prodejně Takko Fashion. Oblečení a doplňky na stránkách Takko Fashion lze prakticky filtrovat například podle barvy, ceny a velikosti (nechybí ani nadměrné velikosti). Sekci „Výprodeje“, kterou lze roztřídit na základě pohlaví, věku i typu oblečení, ocení všichni, kdo chtějí ušetřit a uchránit svoji peněženku. Další slevy na oblečení lze prozkoumat v akčních letácích na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Chcete se při nakupování v Takko Fashion cítit opravdu výjimečně, jako velmi důležitá osoba (Very Important Person)? Staňte se VIP zákazníkem Takko Fashion. Takko VIP poskytuje věrným členům uvítací poukázku na nákup zboží v Takko Fashion, jedinečné slevy na oblíbený artikl, e-mailový newsletter Takko Fashion informující o speciálních akcích, soutěžích a exkluzivních nabídkách či nových trendech. Těšit se můžete i na narozeninové překvapení pro Takko VIP.

Oblečení pro děti, pro muže či ženy, spodní prádlo, kabelky a další stylové, ležérní i elegantní kousky seženete v regálech nebo na webu Takko Fashion. Prozkoumejte akční leták Takko Fashion na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz nebo se staňte Takko VIP a radujte se z těch nejvýhodnějších cen.