Letáky Lidl


Lidl

"Lidl – správná volba", přesně těmito slovy se prezentuje řetězec Lidl, jenž klade důraz na efektivitu, dynamiku, férovost a lidskost. Kvalita je pro Lidl na prvním místě. Filozofie prodeje společnosti Lidl stojí na privátních značkách, které tvoří více než 80 % veškerého sortimentu. Výhodou tohoto kroku je, že Lidl rozhoduje o kvalitě, vzhledu obalu i nízké ceně výrobků.

Značky Lidl:

 • LUPILU – oblečení a doplňky pro děti vyhovující přísným normám Öko-Tex Standard 100 na množství alergenních látek
 • PEPPERTS – oblečení vhodné na sport, párty i do školy pro kluky a holky
 • Esmara® - tato módní značka obohatí dámský šatník (šaty, košile, domácí oblečení a boty)
 • Livergy – Lidl myslí i na muže v podobě pánského oblečení včetně bot
 • Crivit – sportovní oblečení kombinující funkčnost i módní trendy
 • Crivit PRO – tato sportovní kolekce je určena především pro běh, cyklistiku či triatlon
 • Parkside – pracovní nástroje vhodné pro stavební práce (akumulátorové vrtačky, uhlové brusky, pokosové pily atd.) 
 • Powerfix – pracovní obuv, šroubováky, žebříky či pracovní obuv a oblečení usnadní každou práci všem domácím kutilům
 • Florabest – kvalitní nářadí a výrobky pro práci na zahradě
 • Meradiso – aby se vám krásně spalo, jsou tu matrace, povlečení, prostěradla, polštáře či přikrývky Meradiso
 • SilverCrest – kvalitní elektronika a domácí spotřebiče
 • Ernesto – kuchyňští pomocníci z prvotřídních materiálů, jakou je titan, nerezová ocel a hliník
 • Nás kraj – patří mezi nejnovější privátní značky Lidlu a přináší produkty domácích výrobců a tradiční produkty v jednotném obalu

Mezi letošní novinky dále patří férové čokolády Way To Go či klimaticky neutrální produkty. Aktuálně společnost Lidl zastupuje více než 100 obchodních značek, díky kterým si můžete pochutnávat na široké škále produktů (víno, sýry, mléčné výrobky, maso a masné výrobky z certifikovaných řeznictví, ovoce, zelenina, mražené výrobky atd.).

Pravidelnou výhodnou nabídku a různé akce na potraviny, drogistického a dalšího zboží naleznete vždy v aktuálním akčním letáku Lidl. Akční letáky Lidl vychází vždy v pondělí a platí celý následující týden. Obsáhlé akční letáky Lidl čítá několik speciálních rubrik, jako je „Nejčerstvější nabídka“ ovoce, zeleniny, pečiva či masných výrobků, „Lidl Plus ceny minus“, „Exkluzivně pro Lidl“ či „Produkt týdne“. Nechybí ani speciály v podobě tematického a sezónního zboží. Některé speciální akce mají omezenou či odlišnou dobu platnosti. Prolistovat si akční leták Lidl můžete nejen na webu řetězce, ale i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Akční ceny nabízí přehlednou nabídku, kde najdete veškeré akce, které potěší celou vaši rodinu i peněženku.

Vedle klasického týdenního akčního letáku Lidl vychází i velké sezónní a tematické speciály s několikatýdenní platností. Setkat se můžete i s Brožurou Delux (platnost cca měsíc) a Magazín Lidl (platnost dva týdny). Ani v tomto případě vás AkcniCeny.cz a iLetaky.cz nezklamou.

Akčními letáky výhodné nakupování se společností Lidl teprve začíná. Aplikace Lidl Plus, kterou lze stáhnout v App Store i na Google Play, poskytuje jejímu držiteli celou řadu dalších výhod. Po kliknutí na ikonku na vašem chytrém telefonu budete moci využívat pravidelný příděl kupónu Lidl Plus. Nachází se zde i digitální Karta Lidl Plus, jenž vám otevře dveře k jedinečným výhodným cenám a nabídkám. Mezi další benefity aplikace Lidl Plus patří stírací losy za registrované nákupy plné výher, on-line akční letáky či přehled o vašich nákupech prostřednictvím elektronické účtenky.

K oblíbeným novinkám společnosti Lidl patří tzv. Bedýnky, které zákazníci najdou od pondělí 15. listopadu 2021 ve všech prodejnách Lidl. Bedýnky se prodávají za symbolickou cenu 25 Kč a jsou plné ovoce a zeleniny. Cílem těchto Lidl Bedýnek je snížit plýtvání jídlem.

Otevírací doba Lidl je ve většině prodejen stanovena od 7:00 do 21:00 hodin od pondělí do neděle. Existuje ale několik výjimek (např. Čáslav, Rakovník, Votice atd.), proto je dobré si zkontrolovat vámi vybranou prodejnu. Otevírací doba Lidl o státní svátcích se řídí platným zákonem č. 223/2016 Sb., více najdete na AkcniCeny.cz.

Nakupování v Lidlu je opravdu správnou volbou, protože na vaši návštěvu čeká 283 prodejen napříč Českou republikou. První prodejny Lidl byly v ČR otevřeny v roce 2003. Navíc, od roku 2017 je v provozu i dlouhoočekávaný e-shop Lidl se spotřebním zbožím.

Sortiment Lidlu je pestrý, protože přináší vedle domácích produktů i exotiku. Letos v červenci Lidl rozšířil svoji nabídku o sicilské chutě. V průběhu celého roku si můžete pochutnávat čerstvé zelenině a ovoci, pečivo či kvalitních masných či mléčných výrobcích. Nechybí ani drogistické zboží, oblečení pro ženy, muže i děti či vybavení a pomocníci pro domácnost. Veškerou akční nabídkou vás provedou AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.