Letáky Potraviny CZ


Potraviny CZ

Řetězec prodejen Potraviny CZ je poměrně mladou, ale zároveň ambiciózní a rozvíjející se sítí. Potraviny CZ letos slaví 10. výročí, protože byly založeny 1. srpna 2012. Aktuálně je v síti Potraviny CZ sdruženo 100 prodejen a 100 gastro provozoven. Prodejny Potraviny CZ usnadní nakupování především všem zákazníkům v Jihočeském, Jihomoravském, Pardubickém, Plzeňském, Ústeckém a Středočeském kraji a v Praze a na Vysočině.

V síti prodejen Potraviny CZ seženete širokou škálu potravinářského i drogistického zboží. To nejlepší a cenově nejzajímavější zboží od českých výrobců nabízí Potraviny CZ pod vlastní značkou Dobrý výběr. Sortiment značky Dobrý výběr se skládá jak z potravin, tak z odvětví drogerie. Vyzkoušet můžete Skořicové čtverečky, Kakaové kuličky, Kečup jemný, tříbarevné těstoviny Tricolore, hygienické potřeby Papilio, čistící prostředky Sapido a mnoho dalších.   

Nakupování v prodejnách Potraviny CZ se vyplatí nejen z důvodu opravdu nízkých cen, které Potraviny CZ zajišťují prostřednictvím příznivých obchodních podmínek u smluvník dodavatelů, ale i díky pravidelnému akčnímu letáku Potraviny CZ. Akční leták Potraviny CZ vychází každých 14 dní ve dvou verzích. Varianta A akčního letáku Potraviny CZ je obsáhlejší, a kromě pestrého mixu výhodných nabídek čítá i tematické kategorie Mléčné výrobky, Maso, uzeniny, Mražené, chlazené, Dětem, Pivo a Nápoje. Akční leták Potraviny CZ s označením B je útlejší a více se zaměřuje na souhrnnou nabídku. Oba akční letáky Potraviny CZ obsahují poznámku „Kde nás najdete“. Akční letáky Potraviny CZ si můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Návštěvu řetězce Potraviny CZ si můžete zpestřit i soutěžemi.

Otevírací doba prodejen Potraviny CZ:

  • Po až Pá: 6:30 – 17:00
  • So: 7:00 – 11:00
  • Ne: 7:00 – 11:00

Zákon č. 223/2016 Sb., který se zabývá otevírací dobou v maloobchodě, ovlivňuje i otevírací dobu během státních svátků v prodejnách Potraviny CZ větších než 200 m2.

Řetězec Potraviny CZ všem sdruženým prodejnám poskytuje designovou podobu obchodu, zařazení letákových akcí, moderní PC systém na kasy, vyřízení EET, veletrh (pořádaný 2x ročně), zboží z vlastního velkoobchodu, odbornou marketingovou podporu a nejlepší ceny.

Potraviny CZ, jenž jsou členem skupiny Flop, najdete v Jihočeském, Jihomoravském, Pardubickém, Plzeňském, Ústeckém a Středočeském kraji a v Praze a na Vysočině. Aktuálně můžete navštívit 100 prodejen Potraviny CZ, kde seženete například jogurty, salámy, párky, pivo, maso, čokolády, čaje a mnoho dalšího. Veškerou výhodnou nabídku můžete prozkoumat v akčním letáku Potraviny CZ na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.