Letáky TOP drogerie


TOP drogerie

Síť prodejen TOP drogerie se na trhu objevila roku 2016, kdy vznikla z části původních drogerií Teta. TOP drogerie a Teta drogerie jsou sice dvě rozdílné značky, ale TOP drogerie si ponechala oblíbené zboží i výhodné ceny. Proměnou prošla vizuální stránka prodejen TOP drogerie a vznikl nový věrnostní program TOP klub.

Sortiment TOP drogerie a Teta drogerie lehce liší. TOP drogerie se zaměřuje na klasické drogistické zboží. Některé pobočky TOP drogerie navíc nabízí i barvy, laky a zahrádkářské potřeby. Teta drogerie se více soustředí na kosmetiku a dětské zboží.

Máte rádi slevy a akční nabídky? Řetězec TOP drogerie ví, že odpověď většiny zákazníků je kladná, a proto vychází každých 14 dní nový akční leták TOP drogerie. Na stránkách akčního letáku TOP drogerie naleznete několik desítek výrobků v akci. V úvodu akčního letáku TOP drogerie na vás čekají speciální TOP nabídky. Mezi další lákadla a slevy patří zboží z kategorií „Pro krásné vlasy“, „Péče o pleť a tělo“, „Péče o vaše blízké“, „Zboží každodenní potřeby“, „Praní“, „Čističe“ či „Sezónní nabídka“. Akční leták TOP drogerie si můžete prohlédnout v tištěné variantě i elektronické, a to např. na AkčniCeny.cz a iLetaky.cz.

Chcete ještě více slev a výhod? Registrujte se do TOP klubu. Věrnostní program TOP drogerie výstižně pojmenovaný TOP klub hýčká své členy extra slevami až 50 %, pravidelnými novými akčními nabídkami a prodlouženou platností výhodných klubových cen. Věrnostní kartu TOP klubu TOP drogerie získáte po vyplnění přihlášky u obsluhy prodejny TOP drogerie.

TOP drogerie těší své zákazníky napříč Českou republikou. Otevírací doba TOP drogerie není jednotná, protože jednotlivé obchody se řídí požadavky dané lokality. Drtivá většina TOP drogerií se pyšní klasickou otevírací dobou od pondělí do pátku a v sobotu zkrácenou. Otevírací doba TOP drogerie během státních svátků podléhá aktuálnímu platnému zákonu.

Barvy na vlasy, prací gel, toaletní papír, dezinfekce, mýdla, papír na pečení, zahradnický substrát a další zboží si oblíbili zákazníci TOP drogerie. Nakupovat lze ve všech koutek České republiky. TOP drogerie pravidelně vydává akční leták, který si můžete prohlédnout v pohodlí svého doma na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.