Letáky EXIsport

Letáky EXIsport

Omlouváme se, ale pro EXIsport nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:EXIsport

Síť sportovních prodejen EXIsport a internetového e-shopu EXIsport se soustředí na kvalitu, pohodlí a aktuální trendy v oblasti sportovní módy a trávení volného času. V portfoliu EXIsport se nachází více jak 280 značek, jako jsou Adidas, Nike, Under Armour, Asics, CROCS a další. EXIsport garantuje 100% originální zboží. S některými značkami spolupracuje EXIsport již dlouhá léta.

EXIsport se pyšní i privátními značkami. Značka Everett se zaměřuje na funkční turistické oblečení a obuv. Značka Authority se skládá ze čtyř kolekcí s tematickým zaměřením:

  • Authority FASHION – volnočasové módní oblečení pro dospělé
  • Authority SKI – funkční zimní lyžařské oblečení
  • Authority PRO – funkční tréninkové oblečení
  • Authority KIDS – oblečení a obuv pro děti

„Týmově a intenzivně každý den přinášíme výzvy, jak se zlepšit. Posloucháme naše zákazníky a snažíme se naplnit jejich sny. Chceme být při jejich každodenním zdolávání cílů. Být lepší ve sportu, přinést více radosti v každodenním životě je to, proč tvoříme a zlepšujeme naši značku Authority,“ přibližuje filosofii EXIsport jednatel a obchodní ředitel PPG Group s.r.o. Ing. Gabriel Galeštok.

Nabídka EXIsport uspokojí muže, ženy a děti, a to díky pestrému složení a neustále novému zboží akceptující aktuální trendy. Hrajete badminton, hokej, fotbal, tenis, plavete, jezdíte na lyžích, bruslíte, sáňkujete, rádi se projíždíte autem či dáváte přednost kolu? Nejen v těchto, ale i mnoha dalších případech plně uspokojíte své sportovní potřeby v EXIsport. Tisíce produktů EXIsport jsou navíc kdykoliv skladem, proto EXIsport odesílá objednávky do 24 hodin. Při nákupu v e-shopu EXIsport nad 2 000 Kč se můžete radovat z dopravy ZDARMA.

Na hlavní stránce e-shopu EXIsport najdete nejen rozcestník, zda je váš nákup zaměřený na muže, ženy, děti či doplňky, ale objevíte zde i přehled aktuálních slev. Další výhody na vás čekají po registraci do Věrnostního programu EXIsport. Po přihlášení do Věrnostního programu EXIsport nakupujete za moudré věrnostní ceny. Členové Věrnostního programu EXIsport také získávají 44 dní na vrácení zboží či možnost stáhnout si zdarma kartu Věrnostního programu EXIsport do aplikace Stocard. Další slevy přináší akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

EXIsport provozuje společnost PPG Group s.r.o., která vznikla roku 2019. V současnosti firma provozuje 21 prodejen EXIsport na Slovensku a český, slovenský a maďarský e-shop EXIsport. Zákaznický servis e-shopu EXIsport je otevřen ve všední dny od 9:00 do 16:00 hodin.

Boty, kalhoty, bundy, čepice, míče či brýle nakupují zákazníci v EXIsport. Slevy přináší jak výprodejová akce, tak i Věrnostní program EXIsport. Opomenuty nesmí zůstat ani akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz plné aktuálních a výhodných nabídek.