Letáky Albert Hypermarket


Albert

Mottem Albertu je „Stojí za to jíst lépe“, což se odráží v jeho nabídce. Přibližně polovina sortimentu je složena ze zdravých čerstvých potravin za férové ceny. Albert úzce spolupracuje s dodavateli a u nabízených výrobků snižuje obsah soli, cukrů či přidaných látek („éček“).

Na pultech v prodejnách Albert najdete celou řadu jeho vlastních značek:

  • kávy Perla
  • čerstvá a lehká jídla Albert Fresh Bistro (křupavé a zeleninové saláty, sendviče, bagety, zeleninové polévky)
  • produkty Nature’s Promise neobsahující žádná umělá aromata a barviva, palmový olej, glukózo-fruktózový sirup nebo modifikovaný škrob
  • Sommelier Collection
  • řada Albert Excellent lákající na delikatesy, nejexkluzivnější a nevšední pochutiny

Akční letáky Albert vychází každý týden, a to vždy ve středu a platí do úterý dalšího týdne. Nový leták, a to jak pro supermarkety, tak pro hypermarkety Albert najdete na AkcniCeny.cz. Každý měsíc navíc vychází speciální magazín Albert plný inspirace a jedinečných receptů.

Albert se snaží o své zákazníky i kolegy maximálně pečovat. Aplikace Můj Albert, kterou lze jednoduše stáhnout v App Store nebo Google Play, ulehčuje nakupování na maximum, protože jedním klikem máte doslova pod palcem veškeré akce, nakupování a výhody v Albertu - digitální archiv účtenek, nákupní seznamy, věrnostní program Albert, kredity za nákupy, inspirace, akce, sbírání nálepek atd. Aplikace Můj Albert nahrazuje i plastovou věrnostní kartu. Albert od roku 2018 šetří přírodu možností tisku zkrácených účtenek bez fenolu. Některé prodejny jsou vybaveny systémem samoobslužného odbavování Albert SCAN (např. Jesenice u Prahy, pražská Florenc, hypermarket Čestlice). Novinkou je i bezobalový nákup luštěnin, suchých plodů či drogistického zboží (Albert na pražském Chodově).

Prodejny Albert jsou otevřeny od pondělí do neděle. Otevírací doba Albertu během státních svátků se musí řídit platným zákonem, více najdete na AkcniCeny.cz. Výjimku má pouze Albert v Českých Budějovicích na autobusovém nádraží v DOC Mercury.

Historie Albertu se začala psát již v roce 1991, kdy byl v Jihlavě otevřen první novodobý supermarket u nás, a to v Jihlavě pod názvem Mana. Dnes najdeme napříč Českou republikou více jak 300 prodejen. Supermarkety a hypermarkety Albert se nachází v každém kraji. Albert se pyšní nejen tím, že každý týden obslouží čtyři miliony zákazníků, ale i celou řadou ocenění. Například v roce 2021 získal Albert ocenění za mimořádnou kvalitu v soutěži EFQM Global Award.

Akční letáky Albert přináší týden, co týden lákavé slevy, různé akce a akční nabídky. Mezi oblíbené rubriky bezesporu patří „Neporazitelné akce týdne“. Zde zákazníci najdou nejvýhodnější zboží na trhu. Mezi nejpopulárnější produkty patří maso, káva, oleje či mléčné výrobky. Nechybí ani to nejlepší z produktových řad Albertu, jako jsou například jogurty, sýry, čaje či těstoviny Nature’s Promise. Stále oblíbenější rubrikou je Tržnice u Alberta. Akční letáky Albert přináší celou stránku výhodné zeleniny a ovoce. Albert nezapomíná ani na naše domácí mazlíčky či akční sezónní nabídku. Zorientovat se v tomto nezměrném množství akcí usnadňují iLetaky.cz a AkcniCeny.cz, kde najdete nejen přehled všech aktuálních akčních letáků Albert v elektronické podobě, ale i zajímavosti či informace o otevírací době během státních svátků.