Letáky Breno koberce


Koberce Breno

„Již od roku 1994 vybavujeme Vaše domovy a kanceláře,“ vzkazuje společnost Koberce Breno. Tato čistě česká firma se zaměřuje na prodej podlahových krytin a díky své píli jsou Koberce Breno jedním z největších a nejvýznamnějších tuzemských prodejců. Nabídka sítě specializovaných prodejen Koberce Breno se skládá z:

  • Metrážové koberce – metrážové koberce bytové, zátěžové či vlněné lze pořídit v mnoha barvách, designech i materiálových provedení
  • Kusové koberce – uspokojí milovníky luxusu, originality a klasického i moderního vzhledu
  • PVC / LINO – bytové i zátěžové provedení potěší širokou škálou motivů imitující dřevo či dlažbu
  • Vinylové podlahy – vybírat můžete nejen z nespočtu motivů, ale i z vinylových podlah lepených či systému CLICK
  • Doplňky – rohožky, koupelnové podložky, nášlapy na schody, lišty, lepící pásky, kobercové nože či čistící prostředky usnadní nejen pokládku, ale i péči o váš koberec, PVC, LINO či vinylové podlahy
  • Speciality a tematické zboží – stále oblíbenější jsou například koberce s dětským motivem či umělá tráva

Vzhledem k tomu, že je společnost Koberce Breno přímým dovozcem, nejsilnějším distributorem významných zahraničních výrobců a pyšní si mnohaletými zkušenostmi i pevným postavením na trhu, jsou ceny v Koberce Breno opravdu velmi přátelské. Pokud chcete ušetřit ještě více, bezesporu oceníte cenově výhodné zbytkové role či speciální slevové akce. Akční letáky Koberce Breno se skládají nejen ze slev, ale i inspirace. Vychází i speciální kupony na slevu, které lze uplatni v prodejnách Koberce Breno či díky speciálnímu kódu i v e-shopu Koberce Breno. Akční letáky plné podlahových krytin jsou vyvěšeny na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Opomenuty nesmí zůstat ani profesionální a komplexní služby Koberce Breno. V prodejnách Koberce Breno vám školený personál vždy rád poradí a zodpoví všechny vaše otázky. Společnost Koberce Breno poskytuje i rozvoz, poklad podlahové krytiny, řezání soklů či obšívání koberců. S nákupem v Koberce Breno tak získáte komplexní balíček služeb, který vám ušetří čas, práci i spoustu stresu.

Nakupovat můžete v téměř 50 specializovaných prodejnách Koberce Breno v České republice a více jak 10 franšízových prodejnách. Společnost Koberce Breno provozuje i čtyři velkosklady, a to v Liberci, Ostravě a dva v Praze. Otevírací doba v specializovaných maloobchodních prodejnách Koberce Breno respektuje požadavky dané lokality. Otevírací doba Koberce Breno o státních svátcích se řídí platným zákonem.

Společnost Koberce Breno nás těší již spoustu let, protože byla založena roku 1994. Maloobchodní síť prodejen Koberce Breno začala růst o čtyři roky později, tedy 1998. V roce 2006 společnost Koberce Breno expandovala na Slovensko. Prodejny Koberce Breno jsou k nalezení v Bratislavě, Trenčíně, Nitře, Martině, Žilině, Liptovském Mikuláši, Dunajské Stredě a v Trnavě.

Koberce a podlahy všech druhů, materiálů i barev, to jsou Koberce Breno, které již od roku 1994 pomáhají zařizovat a zkrášlovat naše domovy a kanceláře. Široká nabídka produktů i služeb uspokojí každého zákazníka. Výhodné ceny jsou podpořeny slevovými akcemi, slevovými kupóny či zbytkovými rolemi. Akční letáky plné slev a inspirace najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.