Letáky Asko nábytek


ASKO – NÁBYTEK

Obývací pokoj, ložnice, pracovna a kancelář, jídelna, dětský pokoj, předsíň, šatna a chodba, kuchyně, či koupelna, s vybavením všech těchto místností vám pomůže jeden z největších tuzemských prodejců s nábytkem, a to ASKO – NÁBYTEK. Řetězec ASKO – NÁBYTEK nezapomíná ani na zahrady, doplňky a pestrou škálu služeb.

„Mít nejlepší servis pro naše zákazníky, být pro ně inspirací, vždy v jejich blízkosti a vytvářet spokojený domov,“ tak popisuje svoji misi ASKO – NÁBYTEK, který klade důraz na zákaznickou spokojenost, a proto neustále zkvalitňuje svoje služby. Cílem ASKO – NÁBYTEK je být první zákaznickou volbou při nákupu nábytku, a to jak v kamenných prodejnách ASKO – NÁBYTEK, tak i v e-shopu ASKO – NÁBYTEK.

Inspiraci, slevy a akční nabídky svým zákazníkům řetězec ASKO – NÁBYTEK přináší prostřednictvím akčního letáku ASKO – NÁBYTEK. Pravidelně vycházející akční leták ASKO – NÁBYTEK je k dispozici jak v papírové, tak elektronické variantě. Z pohodlí svého domova si akční letáky ASKO – NÁBYTEK můžete prohlédnout na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Navíc, produkty z letáku jsou umístěny ve virtuálním obchodě ASKO – NÁBYTEK v kategorii „akční nabídka“.

ASKO – NÁBYTEK láká i na tematické akce, které nakupujícím ušetří mnoho financí z rodinného rozpočtu. V průběhu roku lze narazit na časové omezené nabídky, jako jsou „SLEVA 50 % na nábytek“, „Doprava zdarma na vše“, „0% úrok na plánované kuchyně“ atd. Nejen sleva, ale i dobré nápady a rady potěší všechny zákazníky. ASKO – NÁBYTEK proto vydává ASKO – NÁBYTEK Inspirace, ASKO – NÁBYTEK Katalog a ASKO – NÁBYTEK Tipy.

Další slevy a benefity skrývá Věrnostní program e-shopu ASKO – NÁBYTEK. Registrujte se do Věrnostního programu ASKO – NÁBYTEK a získejte slevu již při druhé objednávce. Čím více objednávek v e-shopu ASKO – NÁBYTEK uděláte, tím větší slevu získáte, a to od 3 % do 7 % z aktuálních prodejních cen produktů.

Pro to, aby bylo nakupování nejen výhodné, ale i příjemné, poskytuje ASKO – NÁBYTEK pestrou škálu užitečných služeb. Mezi nejoblíbenější a nejlákavější služby ASKO – NÁBYTEK patří odborné poradenství, prodej Dárkových poukazů, on-line plánování kuchyní, možnost půjčení si dodávky, prodej na splátky, garance kvality a etického původu, impregnace sedacích souprav, asistovaná nakládka, garance ceny či montáž a revize elektrospotřebičů.

V České republice lze aktuálně navštívit 14 prodejen. Otevírací doba ASKO – NÁBYTEK potěší mnohé zákazníky, protože ASKO – NÁBYTEK má otevřeno denně včetně státních svátků a víkendů. Maloobchodní prodej podléhá platnému zákonu.

Prodejny ASKO – NÁBYTEK a otevírací doba:

 • ASKO – NÁBYTEK Praha 9 – Čakovice: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK Praha 10 – Štěrboholy: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK Brno: 9:00 – 19:00
 • ASKO – NÁBYTEK Plzeň – Skvrňany: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK Teplice – Srbice: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK Zlín – Malenovice: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK Znojmo: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK Tábor: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK Otvice: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK České Budějovice: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK Hradec Králové: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK Mladá Boleslav: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK Olomouc – Řepčín: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK Havířov – Prostřední Suchá: 9:00 – 20:00
 • ASKO – NÁBYTEK České Budějovice: 9:00 – 20:00

Společnost ASKO – NÁBYTEK, jenž je jedničkou v prodeji sedacích souprav, kuchyní a vybavení ložnic a pomůže vám i s pořízením nábytku a vybavení do celého domova, se pyšní více jak třicetiletou historií na českém trhu. První prodejna ASKO – NÁBYTEK byla otevřena v Praze roku 1991.

Matrace, postele, skříně, zrcadla, hodiny, vázy, koberce, židle, lampy, hrnce a mnoho dalšího pořídíte v kamenných prodejnách či na e-shopu ASKO – NÁBYTEK. Ušetřit můžete prostřednictvím lákavých akcí, nabídkou v akčním letáku ASKO – NÁBYTEK či vstupem do Věrnostního programu ASKO – NÁBYTEK. Akční leták ASKO – NÁBYTEK na vás čeká i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.