Letáky TIP travel

Letáky TIP travel

Omlouváme se, ale pro TIP travel nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Cestování a zájezdy, například:TIP travel

Cestovní kancelář TIP travel se pyšní bohatou historií, protože slovenská CK TIP travel a.s. byla založena roku 1989 na Slovensku. Spokojení zákaznici mohou vybírat z bohaté nabídky zemí, jako jsou Albánie, Bulharsko, Kypr, Černá Hora, Egypt, Řecko a ostrovy, Chorvatsko, Malta, Španělsko, Itálie, Tunisko či Turecko.

Na českém trhu působí od roku 2014 dceřiná společnost TIP travel, s.r.o., která je členem Asociace cestovních kanceláří a agentur (ACČKA).  Největším cílem cestovní kanceláře TIP travel je spokojenost zákazníků. Abyste si mohli užít dovolenou opravdu v pohodě a bez stresu, klade TIP travel důraz na poskytnutí všech informací při koupi zájezdu, detailní popis destinace, nepřikrášlená hodnocení hotelů, rozsáhlou fotogalerii a konečné ceny zájezdů. S takto vyčerpávajícími informacemi od TIP travel přesně víte, co vás čeká.

Cestovní kancelář TIP travel nezapomíná ani na zvýhodněné nabídky. Slevy najdete na domovské stránce TIP travel nebo se můžete přihlásit k jejich odběru. Na registrované fanoušky a věrné zákazníky TIP travel čekají i soutěže či speciální ankety. Další slevy plní stránky akčních letáků na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Cestovní kancelář TIP travel se v České republice specializuje na destinace, jako jsou Chorvatsko a Itálie. Výběr zájezdu je velmi jednoduchý. Stačí si zvolit destinaci, termín zájezdu, počet osob na pokoji, dopravu a před vámi se rozvine seznam báječných možností. Nakupovat s cestovní kanceláří TIP travel lze jak prostřednictvím internetového obchodu TIP travel, tak na některém z prodejních míst TIP travel. O vaši spokojenost budou pečovat pouze vzdělání a pravidelně školení zaměstnanci TIP travel, kteří absolvují i zahraniční cesty, aby se s vámi mohli podělit o vlastní zkušenosti a zážitky.

Chcete pobyt u moře někomu věnovat? Dárkový poukaz TIP travel je ideální volbou, jak potěšit přátele či rodinu. Fundovaní prodejci TIP travel vám rádi pomohou s výběrem destinace i vhodného hotelu. Poukaz TIP travel poté stačí jen vložit do dárkové obálky a popřát: „Hezkou dovolenou!“

„Milujeme léto,“ tak zní vzkaz cestovní kanceláře TIP travel, která vám pomůže vybrat vaši vysněnou dovolenou. Cestování bez rizika s TIP travel je podpořeno nejen podrobnými informacemi o zájezdu, ale i pojištěním pro případ insolvence. CK TIP travel vydává také TIP travel katalog plný vyčerpávajících informací. Při balení batohů a kufrů bezesporu oceníte slevovou nabídku akčních letáků na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, kde najdete plavky, knihy, obuv, kosmetiku a mnoho dalšího za výhodné ceny.

 
Tento výpis má pouze informativní charakter a nemůže být použit pro vymáhání zboží podle uvedených specifikací.

Informujeme spotřebitele, kterým prodáváme výrobky nebo poskytujeme služby, že mají podle zákona č. 624/1992 Sb. právo na mimosoudní řešení spotřebitelského sporu z příslušné smlouvy. Subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je Česká obchodní inspekce, se sídlem Štěpánská 567/15, 120 00 Praha 2, IČ: 000 20 869 (www.coi.cz).


www.iletaky.cz - pohodlné prohlížení akčních letáků maloobchodních řetězců | Reklama | Cookies | Seznam cookies | © 2007-2023 iletaky.cz


Provozovatelem tohoto serveru je MAFRA, a.s., se sídlem Karla Engliše 519/11, 150 00 Praha 5, IČO: 45313351, zapsaná v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 1328. Společnost MAFRA, a.s., je členem koncernu AGROFERT.