Letáky Oxalis


Oxalis

Společnost Oxalis, kterou všichni známe s podtitulem „čaj a káva“, vznikla roku 1993, a to díky vášni pro kvalitní sypaný čaj zakladatele Petra Zelíka. Postupem času se z malé rodinné firmy Oxalis vyvinul renomovaný dovozce, zpracovatel a distributor sypaných čajů a výběrové kávy. Oxalis vyváží své produkty do více než 40 zemí světa.

„Drobné každodenní radosti jsou základem lidské spokojenosti. Naší misí je, aby šálek čaje či kávy OXALIS byl pro radost a požitek synonymem, aby vždy představoval světlý a klidný bod v turbulentním běhu dne,“ tak zní slova zakladatele Petra Zelíka.

Sortiment firmy Oxalis s každým přibývajícím rokem své existence rostl, a to až do dnešní podoby, kterou tvoří sypaný čaj, výběrová káva, čajové a kávové příslušenství, produkty na čajové a kávové bázi. Aby se zákazníci v nabídce jednoduše zorientovali, vytvořila společnost Oxalis na svém e-shopu několik kategorií:

  • Čaje – nespočet druhů čaje z celého světa, jako jsou černé, zelené, ledové, bylinné, aromatizované, ovocné, tematické/sezónní atd.
  • Káva – zrnková, mletá a porcovaná káva
  • Dárky – dárkové balíčky Oxalis ideální pro všechny milovníky čaje
  • Nápoje – perfektně vyladěné a skvěle chutnající Cool Drinks s kofeinem i bez
  • Příslušenství – čajové i kávové příslušenství bez kterého se neobejdete
  • Pochutina – luxusní kandysový cukr, Samurai Shot, ořechové směsi, kávová zrna v čokoládě, sušené ovoce atd.
  • Kosmetika – čajová či kávová kosmetika, která dodá tělu dokonalou péči

E-shop Oxalis nabízí nejen opravdu nezměrnou škálu kvalitních sypaných čajů a výběrových káv, ale i možnost praktického filtrování podle druhu čaje či kávy, země původu, množství kofeinu a mnoha dalších kritérií. Nechybí ani speciální položky, jako jsou novinky a výprodej. Pokud chcete vědět o všech novinkách, výprodejích a slevách, zaregistrujte se k odběru newsletteru Oxalis. Akční nabídky, a to nejen na čaje a kávy, jsou prezentovány prostřednictvím akčních letáků na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Další výhody a možnosti úspory na vás čekají ve věrnostním programu Oxalis Bonus Club, který je určen věrným zákazníkům prodejen a e-shopu Oxalis. Registrovat se můžete jak on-line, tak i v některé z kamenných prodejen Oxalis, kde ihned obdržíte věrnostní kartu Oxalis s unikátním věrnostním kódem. Za své nákupy v Oxalis pak sbíráte na své věrnostní konto body, které lze vyměnit za slevu na sortiment Oxalis. K dalším výhodám Oxalis Bonus Clubu patří speciální slevy a limitované nabídky bodů navíc.

Oxalis klade velký důraz na kvalitu za kterou si stojí, a proto své produkty dováží společnost Oxalis napřímo z pěstitelských zemí a pečlivě vybírá z nejkvalitnějších lotů. Čaje a kávy jsou důkladně kontrolovány tak, aby obsah pesticidů, těžkých kovů a mykobakterií splňoval přísná pravidla Evropské unie. Oddělené zpracování čistých čajů i káv od aromatizovaných je samozřejmostí.

V České republice je všem zákazníkům k dispozici obsáhlá síť vlastních a franšízových prodejen Oxalis. V současnosti se jedná o bezmála sedm desítek obchodů. Otevírací doba prodejen Oxalis je individuální. Produkty Oxalis lze ovšem sehnat i u dalších velkoobchodních odběratelů a na e-shopu Oxalis, jenž je k dispozici nepřetržitě.

Víte, že čaje a kávy Oxalis přináší štěstí? Název společnosti, tedy Oxalis, je latinský výraz pro čtyřlístek, jehož nalezení v přírodě znamená něco výjimečného a pozitivního. „Čtyřlístek štěstí přináší. My v OXALIS se snažíme o to, aby naše čaje a kávy dokázaly obšťastnit mysl, rozsvítit duši,“ vzkazuje firma Oxalis.

Sypané čaje z celého světa, čerstvá výběrová káva z pražírny Oxalis, konvice, hrnky, dózy a mnoho dalšího nakupuje nespočet zákazníků Oxalis, a to jak u nás, tak v dalších 40 zemích světa. Slevy na čaje a kávu přináší výprodeje v Oxalis, věrnostní program Oxalis Bonus Club i akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.