Letáky PROCHÁZKA – Váš řezník


Procházka

Tradiční české řeznictví Procházka klade důraz na čerstvost, kvalitu a servis. Tyto tři závazky vůči zákazníků naplňuje řeznictví Procházka více jak 30 let. První prodejny ze sítě řeznictví Procházka byly otevřeny v roce 1990 v Terezíně a Litoměřicích.

Řeznictví Procházka denně bourá maso přímo v prodejně, několikrát denně ho kontroluje a zboží nebalí v ochranné atmosféře, která dělá zboží atraktivnější na pohled. Kvalitu zboží zajišťuje řeznictví Procházka nákupem vybraného masa a dalšího zboží od prověřených tuzemských výrobců. Co se kvality týče, je Procházka opravdu nekompromisní. Řeznictví Procházka klade velký důraz i na bezchybný a vstřícný servis. Zaměstnanci v prodejnách Procházka vám zboží vždy rádi ukáží, zodpoví vaše dotazy, a dokonce vám i poradí, jak maso zpracovat či nabídnou inspiraci k vaření. Recepty naleznete i na stránkách řeznictví Procházka.

Aby bylo nakupování v řeznictví Procházka opravdu lákavé, nechybí ani akční nabídky. Ty nejlepší pro daný měsíc prezentuje Procházka na svém webu. Zboží v akci nechybí ani na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Za zmínku stojí i novinky a tematické akce, jako jsou například Zabijačkový týden, Velikonoční nabídka nebo Telecí maso.

Mezi největší lákadla patří nová řada produktů „Procházka doporučuje“. Po tímto označením se skrývá pečlivý výběr produktů s garancí skvělé chuti, vysoké kvality a příznivé ceny. Mezi vybrané produkty „Procházka doporučuje“ se aktuálně řadí Krůtí párky s vyváženou chutí, obsahem 72 % masa a s absencí lepku a alergenů, Špekáčky vázané vyrobené dle tradiční receptury, Krahulecká klobása bez lepku a alergenů s 93% obsahem masa, Venkovská tlačenka s označením kvality KLASA, výraznou mozaikou, chutí a vůní po koření, Poctivá šunka nejvyšší jakosti neobsahující lepek, alergeny a vyráběná z masa českých chovů a Dunajská klobása maďarského typu z vepřového masa s hrubou mozaikou, bez alergenů a lepku.

V České republice se nachází více jak 80 prodejen Procházka. Některé z poboček sítě řeznictví Procházka jsou samostatné prodejny, většinou se ale Procházka nachází v objektu PENNY Market, Kaufland atd.

Otevírací doba prodejen Procházka se řídí danou lokalitou a umístěním obchodu. Většinou mají prodejny Procházka otevřeno od pondělí do neděle, ale najde se i několik výjimek. Otevírací doba řeznictví Procházka během státních svátků se řídí platným zákonem.

Vepřová kýta, vepřové koleno, české špekáčky, chlebíčky, sušená šunka, prvotřídní kuřecí a hovězí, maso, králík, játra, tlačenka a mnoho dalších pochoutek a delikates naleznete na pultech prodejen Procházka. Akční zboží, akční letáky a akční nabídky, nad kterými se sbíhají sliny, objevíte na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.