Letáky Červa


CERVA

Víte, kdo chrání naše zdraví při sváření, kopání, broušení, manipulaci s chemikáliemi, řezání a dalších činnostech již od roku 1991? Jedná se o společnost CERVA GROUP a.s., která se stala symbolem bezpečnosti a pohodlí při práci. Se společností CERVA vyzrajete na nepřízeň počasí, sníženou viditelnost, pořezání, pád i prašné prostředí.

V nabídce CERVA se nachází nespočet ochranných pomůcek. V řeči čísel se jedná o 1 550 ochran hlavy, 1 100 druhů rukavic, 250 postrojů a karabin, 1 600 oděvů a 700 modelů obuvi. Svoje dobré jméno, portfolio a spolehlivost buduje společnost CERVA více jak třicet let. Aby mohla CERVA i nadále růst, ptá se zákazníků na jejich potřeby, vyvíjí produkty na základě požadavků trhů, vyrábí ve vlastních provozech nebo u prověřených dodavatelů a kontroluje a vylepšuje všechny produkty. Paleta zákazníků CERVA je opravdu široká, protože CERVA dodává do všech koutů světa.

Produkty CERVA chrání pracovníky od hlavy až k patě, protože zboží CERVA nabízí vyčerpávající seznam kategorií zboží, a to:

  • Oděvy
  • Obuv
  • Rukavice
  • Ochrana sluchu
  • Ochrana zraku
  • Ochrana hlavy
  • Ochrana dechu
  • Ochrana proti pádů

Každá společnost s oděvy a doplňky má své kolekce, a CERVA zaměřující se ochranné oblečení a pomůcky není výjimkou. Balíček kolekcí CERVA obsahuje NEURUM, DAYBORO, CREMORNE, KNOXFIELD, MONTROSE, CIUDADES, MAX, YOWIE, CRAMBE, CARL, HANS a KEILOR. Aby jednotlivé výrobky splňovaly vše potřebné, spolupracuje CERVA nejen s odborníky na bezpečnostní předpisy, ale i zkušenými designéry. Vyzkoušet můžete například boty s podrážkou odolnou teplotám do 300 °C či obleky a overyly, které nositele ochrání před nebezpečnými chemikáliemi nebo radioaktivními částicemi.

Orientaci v záplavě produktů usnadňují přehledné stránky s mnoha kategoriemi i podkategoriemi, školený personál na prodejnách a katalogy CERVA plné inspirace. Aby vám vybrané zboží co nejvíce sedělo, prozkoumejte velikostní tabulky určené pánům i dámám. Nejen nízké akční ceny, ale i motivaci k výhodnému nákupu ochranných pomůcek poskytují akční letáky na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Společnost CERVA GROUP a.s. založil pan Lubor Cerva již v roce 1991. O pět let byla založena první zahraniční pobočka, a to na Slovensku. V následujících letech CERVA rostla a budovala své postavení, spolehlivost, zázemí i dobré jméno a otevírá své pobočky v Maďarsku, Polsku, Turecku, Jihoafrické republice, Španělsku, Německu, Holandsku atd. V současnosti se společnost CERVA pyšní 14 pobočkami, spokojenými zákazníky v 63 zemích na 4 kontinentech a sklady o celkové rozloze 74 300 m2. Mezi zajímavosti bezesporu patří, že oděv značky CERVA oblékají řidiči rohlik.cz.

Speciální rukavice, vesty, bundy, přilby, čepice, brýle, respirátory a mnoho dalšího shání zákazníci společnosti CERVA. Nakupování v CERVA je velice dostupné, protože společnost působí na 4 kontinentech. Zboží CERVA je prezentováno v tematických katalozích CERVA. Ochranné pomůcky se slevou? Podívejte se do akčních letáků na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.