Letáky Lekarna.cz


Lékárna.cz

Internetová Lékárna.cz se řídí heslem: „Abyste se cítili dobře“. A o to se snaží již spoustu let. Historie Lékárna.cz se začala psát již v roce 1999. Tehdy PharmDr. Vladimír Finsterle, majitel společnosti Pears Health Cyber s.r.o., založil informační portál o lécích Lékárna.cz. O tři roky později se zrodila první česká internetová lékárna, e-shop Lékárna.cz.

Od této chvíle zodpovědně pečuje Lékárna.cz o naše zdraví. Svoje kvality podtrhuje Lékárna.cz faktem, že je registrována jako lékárna u Státního ústavu pro kontrolu léčiv (SUKL), pyšní se certifikátem od Asociace pro elektronickou komerci (APEK) a nakupuje zboží od zavedených distributorů léků. E-shop Lékárna.cz podporují i zákazníci, a to vyznamenáním Ověřeno zákazníky od Heureka.cz.

Sortiment Lékárna.cz je rozdělen do několika přehledných kategorií:

  • Volně prodejné léky
  • Doplňky stravy a vitamíny
  • Kosmetika a hygiena
  • Potraviny a hubnutí
  • Děti a maminky
  • Drogerie, elektro a zvířata
  • Zdravotní potřeby

Velmi oblíbenou kolonkou je „Akce“, kde se skrývá celá řada slev, výhodných cenových nabídek, dárků, sezónních výprodejů, limitovaných akcí atd. Specialitkou je nabídka „Vše za 99 Kč“, kde najdete kvalitní zboží za málo peněz. Další akční nabídky (nejen) se zaměřením na lékárenskou tematiku nabízí akční letáky vyvěšené na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.

Zboží zakoupené v Lékárna.cz si můžete nechat doručit až domů již od 49 Kč za dopravu nebo si balíček vyzvednout na jednom z více jak 1400 odběrných míst roztroušených po celé České republice.

Přestože je Lékárna.cz pouze virtuální, poskytuje e-shop Lékárna.cz nespočet rad a pomoci. Tipy, rady a inspirace pro vaše zdraví se skrývají na stránkách blogu Lékárna.cz či e-booků, které si můžete stáhnout po přihlášení k osobnímu účtu na Lékárna.cz a odběru novinek. K dispozici je i školený personál a studovaní lékárnici na informační lince a e-mailu. Zákaznická linka Lékárna.cz je v provoz od pondělí do pátku od 7:00 do 17:00 hodin. Otevírací doba e-shopu Lékárna.cz není omezena.

Léky, dětská výživa, čaje, vody, doplňky stravy, teploměry a mnoho dalšího vkládají do svých virtuálních nákupních košíků zákazníci e-shopu Lékárna.cz. Internetová lékárna Lékárna.cz byla prvním virtuálním lékárenském e-shopem u nás. Chcete nakupovat se slevou? Klikněte na záložku akce a pusťte se do výběru. Akční letáky s lékárenskou tématikou jsou k nahlédnutí na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.