Letáky Jysk


JYSK

Dánská společnost JYSK patřící společnosti Lars Larsen Group, kterou založil Lars Larsen, prodává vše do domácnosti. Doménou a cílem JYSK je pohodlné spaní a bydlení. Určitě znáte heslo společnosti JYSK: „Scandinavian Sleeping & Living.“ Ložnice, koupelna, pracovna, obývací pokoj, jídelna, předsíň, dětský pokoj či terasa budou nejen krásné, ale i útulné po návštěvě JYSK. V JYSK v České republice lze nakupovat od roku 2003, kdy první prodejna JYSK vyrostla v Praze na Černém Mostě.

JYSK, napadlo vás někdy, co toto slovo znamená? A proč se tak společnost jmenuje? „V dánštině slovo 'JYSK' označuje cokoli, nebo – jako Larse Larsena – kohokoli pocházejícího z Jutského poloostrova a často je spojováno se skromností, pečlivostí a poctivostí – třemi hodnotami, se kterými se Larsen sám vždy ztotožňoval. JYSK je symbolem důvěryhodnosti a dodržování daného slova,“ vysvětluje původ svého názvu sama společnost.

Řetězec JYSK si zákazníci oblíbili pro velmi příjemné ceny nabízeného zboží. Toto lákadlo je navíc podpořeno pravidelně vycházejícím akčním letákem JYSK. Pestrý akční leták JYSK je plný nábytku, doplňků i sezónního zboží s velmi atraktivní slevou. Akční leták JYSK vychází vždy ve středu a jeho platnost je (zpravidla) 14 dnů. Prohlédnout si akční leták JYSK můžete na stránkách AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Skvělé ceny a inspiraci přináší i Business to Business katalog JYSK určený pro živnostníky, veřejné instituce a firmy. Náplň tohoto JYSK katalogu se zaměřuje na kanceláře, rekreační a ubytovací zařízení, pečovatelské domy, investory do nemovitostí atd.

V České republice dosáhl řetězec JYSK magického čísla, a to 100 prodejen napříč Českou republikou. Otevírací doba jednotlivých prodejen JYSK se mírně liší, proto je dobré zjistit si, jak je otevřena právě ta vaše pobočka JYSK. Otevírací doba JYSK o státních svátcích se řídí platným zákonem. Pokud dáváte přednost on-line nakupování, určitě navštivte e-shop JYSK, kde na vás v přehledných kategoriích čeká nezměrná nabídka. Velmi oblíbená je záložka „Denně nízká cena“, kde objevíte výrobky za nejnižší ceny na trhu nebo „Outlet“, kde se nachází poslední kusy výrobků.

Chcete sobě nebo svým blízkým udělat radost? Pořiďte jim dárkovou kartu JYSK. Jak velká částka se bude na dárkové kartě JYSK skrývat záleží na vás, minimální hodnota dárkové karty je stanovena na 100 Kč, celková hodna vytvořených karet nesmí překročit 20 000 Kč.

Pokud se podíváme do historie, seznámíme se tam s Larsem Larsenem, který založil společnost se skandinávskými kořeny JYSK, která patří do Lars Larsen Group. První prodejna JYSK byla otevřena v roce 1979 v Dánsku. Úspěch společnosti na sebe nenechal dlouho čekat. První prodejna v zahraniční přivítala své zákazníky roku 1984 v Německu. K nám se JYSK dostal roku 2003. Aktuálně lze JYSK navštívit v 50 zemí celého světa.

Postele, matrace, křesla, nádobí, stoly, polštáře, úložné prostory a mnoho dalšího seženou zákazníci v prodejnách JYSK a na e-shopu JYSK za velmi příznivé ceny. Tato cenová nabídka je navíc umocněna speciálními akcemi, jako jsou „Denně nízká cena“ či „Outlet“ a pravidelně vycházejících akčním letákem, který na vás čeká i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.