Letáky Moje lékárna


Moje lékárna

Sdružení lékáren a projekt Moje lékárna se zaměřuje na kvalifikované poradenství on-line a na péči a pomoc seniorům, a to již od jara roku 2008. Sdružení Moje lékárna provozuje společnost Sanovia, a.s. (vlastněná Českou lékárnickou, a.s.).

Moje lékárna spolupracuje s Českou gerontologickou a geriatrickou společností (ČGGS), proto jsou lékárnici školenými odborníky na problematiku seniorů v České republice a pyšní se příslušnými certifikáty. Mezi hlavní témata, kterými se Moje lékárna v oblasti pomoci seniorů zabývá, patří inkontinence moči a stolice, hojení chronických ran, úskalí farmakoterapie ve stáří, výživa, životospráva, poruchy příjmu potravin a tekutin ve stáří, poruchy intelektu (demence) atd. „Na prvním místě je podle nás informovanost a lidé se musí přestat ostýchat o stáří a demenci mluvit. Lékárny sdružené v projektu Moje lékárna tomu mohou být velmi nápomocny svým napojením na projekt „Dny paměti“, kde odborníci z České alzheimerovské společnosti zdarma otestují kognitivní funkce a poradí lidem, kam se dál obrátit,“ doplňuje magistr Karel Šlegr.

Aktuálně lze navštívit více jak 300 lékáren zapojených do projektu Moje lékárna, které se snaží nabízet širokou nabídku produktů za výhodné ceny. Tento cíl je podpořen pravidelně vycházejícím akčním letákem Moje lékárna. Několikastránkový akční leták Moje lékárna je plný výhodných nabídek a slev. Akční leták Moje lékárna si můžete prohlédnout i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Zakoupit lze i produkty Moje lékárna označení logem projektu Moje lékárna, jenž překvapí příznivou cenou a kvalitou. Navíc se můžete začíst i do magazínu Moje lékárna, který obsahuje plno skvělého čtení, rad a inspirace.

Zboží Moje lékárna lze pořídit nejen prostřednictvím kamenných prodejen Moje lékárna, ale i pomocí e-shopu Moje lékárna, kde je zboží roztřízeno do několika přehledných sekcí:

  • Volně prodejné léky
  • Doplňky stravy
  • Péče o matku a dítě
  • Péče o tělo
  • Zdravotnické potřeby
  • Zdravá strava, čaje a bylinky
  • Fitness
  • Pomůcky pro trénink paměti
  • Moje lékárna produkty
  • Zvířata

Velmi vyhledávanou službou je Poradna Moje lékárna, kdy vám lékaři různých odborností poradí v otázkách základních a méně závažných diagnóz. Mgr. Šlegr uvedl, že nejčastější dotazy, kromě seniorské problematiky, se týkají pediatrie, imunologie a očkování. Na portálu Moje lékárna naleznete i užitečné informace o léčivých přípravcích prostřednictvím obsáhlé databáze (léky, účinné látky, výrobci). Dokonce se na Moje lékárna můžete i otestovat. V sekci „Sebetestování“ je vyvěšeno několik jednoduchých testů zabývajících se vznikem melanomu kůže, závislostí na alkoholu nebo nikotinu, poruchami erekce, syndromem vyhoření atd.

Otevírací doba Moje lékárna, tedy kamenných lékáren začleněných do sdružení Moje lékárna, je velmi individuální. Otevírací doba Moje lékárna se řídí provozovatelem a prioritami místa, kde se Moje lékárna nachází. Aktuálně lze vybírat z více jak 300 poboček Moje lékárna roztroušených po celé České republice.

Volně prodejné léky, obinadla, čaje, chovatelské potřeby, zubní pasty, těhotenské testy a mnoho dalšího seženete v kamenných pobočkách sdružení Moje lékárna a na e-shopu Moje lékárna. Projekt Moje lékárna se zaměřuje na kvalifikované poradenství on-line a na péči a pomoc seniorům. Zboží v Moje lékárna lze pořídit za příznivé ceny, a to jak prostřednictvím akčního letáku Moje lékárna a akcí na e-shopu Moje lékárna, tak i díky vlastní kolekci produktů Moje lékárna. Akční leták Moje lékárna najdete i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.