Letáky Dáme jídlo


Dáme jídlo

Téměř každý si stěžuje na nedostatek času a přeje si, aby měl den o několik hodin více. Chcete-li ušetřit drahocenné minuty i hodiny, které můžete strávit s přáteli, rodinou či odpočinkem, obraťte se na Dáme jídlo. Společnost Dáme jídlo poskytuje hned několik služeb, a to stejnojmennou Dáme jídlo a Dáme market. 

První služba Dáme jídlo je takovým malý šéfkuchařem ve vašem mobilním telefonu (aplikace Dáme jídlo) či ve vašem počítači (webová stránka Dáme jídlo). Stačím pár kliků a během okamžiku si pochutnáváte na obědě s kolegy v práci, večeři s rodinou či lehké svačině s přáteli. Dopřát si můžete i chvíli relaxace s kávou a dezertem.

Dáme jídlo rozváží pochoutky všeho druhu až k vám od roku 2012. Portfolio služby Dáme jídlo během let rostlo až do dnešní podoby. Dáme jídlo působí ve všech krajích České republiky ve 170 městech. Vybírat lze z více než 5 500 špičkových restaurací, bister a kaváren. Mezi nejoblíbenější restaurace, ze kterých zákazníci pravidelně a rádi objednávají, patří Burger King, McDonald's, Yam Yam, Bageterie Boulevard, KFC, Starbucks, UGO, Globus restaurace, Costa Coffee, Burrito Loco, Kolkovna či Fruitisimo. Během špičky zvládne Dáme jídlo doručit více než 3 000 objednávek za hodinu. I přes tyto úspěchy je cílem společnosti Dáme jídlo zlepšovat své služby a neustále se rozvíjet.

Na Dáme jídlo se můžete obrátit nejen s poptávkou již uvařených pochoutek, ale i běžných nákupů, a to prostřednictvím Dáme market. K nákupu na Dáme market potřebujete pouze mobilní aplikaci či webový prohlížeč a čerstvé potraviny, nápoje, drogistické zboží, biopotraviny, dětskou výživu, krmiva pro mazlíčky, potřeby pro domácnost a mnoho dalšího můžete začít házet do virtuálního košíku. Dáme jídlo myslí i na vaše zdraví a zařadilo do svého sortimentu náplasti, vitamíny a další doplňky stravy.

Jako každý supermarket s potravinami a dalším zbožím denní potřeby hýčká Dáme jídlo své zákazníky speciálními akcemi a slevami. Některé své oblíbené produkty seženete dokonce se slevou až 50 %. Akční nabídku Dáme market můžete prozkoumat prostřednictvím akčních letáků Dáme market na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Výhodou akčního letáku Dáme market je, že sleva u jednotlivých položek přehledně vyobrazena, a vy tak přesně víte, kolik ušetříte.

Dáme jídlo nezapomnělo ani na Věrností program. Věrnostní program Dáme jídlo je podporován pouze nejnovějšími verzemi aplikace Dáme jídlo. V rámci věrnostního programu Dáme jídlo můžete získat kupóny v hodnotě až 200 Kč k nákupu na Dáme jídlo. Body a odměny získáváte za plnění výzev. V obchodě poté můžete za tyto body nakoupit stírací karty/losy a zjistit, jaká je vaše odměna či si je šetřit a vyměnit za vyšší odměnu.

Dáme market má otevřeno sedm dní v týdnu, a to od pondělí do středy od 8:00 do 22:00 a od čtvrtka do neděle od 8:00 do 24:00 (otevírací doba = časy rozvozů).

Před tím, než se pustíte do nakupování na Dáme jídlo či Dáme market si musíte stáhnout aplikaci Dáme jídlo nebo jít na web Dáme jídlo. Druhým nejdůležitějším krokem je uvést svoji adresu a ověřit si, zda do vaší lokality Dáme jídlo rozváží. Poté stačí prozkoumat akční nabídku prostřednictvím akčního letáku Dáme market na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz, naklikat objednávku a těšit se na výtečný pokrm či tašku s nákupem (mléko, balené vody, čokoláda, mražené výrobky, těstoviny, sirupy, maso a mnoho dalšího).