Letáky Intersport

Letáky Intersport

Omlouváme se, ale pro Intersport nemáme žádný platný leták.

Mohly by Vás zajímat i další letáky z kategorie Sport a textil, například:INTERSPORT

INTERSPORT se pyšní přívlastkem největší prodejce sportovního oblečení a vybavení na světě. Za vším stojí obchodní organizace INTERSPORT International, jehož součástí je i společnost INTERSPORT ČR s.r.o. INTERSPORT International působí již ve 42 zemích světa. Do České republiky INTERSPORT pronikl v roce 2001, kdy se začal rozšiřovat především formou franchisingu. V současnosti můžeme navštívit téměř 40 prodejen INTERSPORT napříč naší republikou. Otevírací doba prodejen INTERSPORT je různá.

INTERSPORT ve svých kamenných prodejnách i na e-shopu nabízí sportovní oblečení a vybavení nejen předních světových značek, ale i značek exkluzivních. Jinde, než v INTERSPORT nekoupíte zboží špičkové kvality za příznivou cenu značek ENERGETICS, FIREFLY, GENESIS, McKINLEY, Nakamura či PRO TOUCH.

Zboží v INTERSPORT je rozděleno nejen do základních kategorií, jako jsou muži, ženy a děti, ale hledání konkrétního produktu usnadní i tematické řazení dle sportovních aktivit, a to cyklistika, fitness a běh, outdoor, lyžování a snowboard, zimní sporty a další sporty.

Opomenuty nejsou ani slevy. Akční nabídka e-shopu INTERSPORT je nejen lákavá, ale dá se i přehledně vyfiltrovat na základě sportu, značky, velikosti, barvy, pohlaví, ceny atd. INTERSPORT vydává akční leták INTERSPORT, který na svých stránkách prezentuje slevy, akce i výhodné sezónní produkty od lyží po plavky. Na zadní straně letáku INTERSPORT je uvedena informace, ve kterých prodejnách INTERSPORT akční leták platí. Akční leták INTERSPORT je vyvěšen i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Chcete ušetřit co nejvíce? Staňte se věrným zákazníkem INTERSPORT a pořiďte si zákaznickou kartu INTERSPORT, na kterou sbíráte za své nákupy v prodejnách INTERSPORT body směnitelné za slevy (100 bodů = 1 Kč). Zákaznická karta INTERSPORT přináší další benefity v podobě limitovaných nabídek po celý rok. Získáte také archivaci účtenek. Zaregistrujete-li se k odběru novinek, budete odměněni slevou 100 Kč na váš nákup v INTERSPORT.

INTERSPORT klade velký důraz na kvalitní odborné poradenství a prodejní dovednosti zaměstnanců. Takto školený personál vám vždy fundovaně poradí při vašem výběru v INTERSPORT. Vedle prodejců v kamenných prodejnách INTERSPORT lze zvolit i radu na Zákaznické podpoře INTERSPORT, která je otevřena od pondělí do čtvrtka od 8:30 do 17:30 a v pátek od 8:30 do 16:00.

Aby byl váš nákup úplný, poskytuje INTERSPORT mnoho praktických služeb:

 • Péče o obuv IMBOX
 • Statická analýza chodidel
 • Dynamická analýza došlapu
 • Servis jízdních kol
 • Prodloužená záruka na rám kola
 • Servis tenisových a squashových raket
 • Servis inline bruslí a skateboardů
 • Tvarování vložek do obuvi
 • Servis lyží a snowboardů
 • Bootfitting
 • Broušení bruslí

Batohy, brusle, kola, bundy, sportovní boty a mnoho dalšího nakupují spokojení zákazníci v kamenných prodejnách INTERSPORT a v e-shopu INTERSPORT. Vedle odborného poradenství potěší při nákupu v INTERSPORT mnoho slev, výprodejů a pravidelně vycházející akční leták INTERSPORT, který si můžete prohlédnout i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.