Letáky Filson Store


Filson Store

„Jsme ryze česká firma s českým kapitálem a českým srdcem,“ to je společnost Filson, jenž vznikla na počátku devadesátých let jako specializovaný velkoobchod a distributor kompletního sortimentu autodoplňků. V současnosti rozsáhlý a kvalitní sortiment společnosti Filson pořídíte na e-shopu Filson Store, ve dvou oficiálních prodejnách Filson Store, na čerpacích stanicích a v široké síti odběratelů, jako jsou Kaufland, Tesco, Lidl, Ahold, Penny, Billa, Bauhaus či Coop.

Zboží na e-shopu Filson Store je přehledně třízeno do kategorií:

 • Autoboxy a nosiče
 • Autodoplňky
 • Pro děti
 • Provozní kapaliny
 • Péče o auto
 • Autodíly
 • Dílna a garáž
 • Elektro
 • Zimní výbava

Nevíte si rady při výběru? Odborníci z Filson Store vám velmi rádi poradí, a to jak v kamenných prodejnách Filson Store, tak i prostřednictvím zákaznické linky Filson Store. Odborník na telefonu je k dispozici od pondělí do pátku od 9:00 do 18:00 hodin. Inspiraci bezesporu přináší i rubrika „Nejprodávanější“. Vybírat můžete i podle značek, které jsou seřazeny abecedně. Z několika desítek značek jmenujme například Pro User, Monroe, Gold Eagle, Castrol, Baseus, M-Way, Repsol, TI-Power, Wolf, Rox, Sanitiz a mnoho dalších. Další možností je rubrika „Tipy na dárky“. Zde objevíte mnoho dárkových sad či praktických dárkových poukazů Filson Store.

Aby byli zákazníci Filson Store maximálně spokojeni, je široká nabídka kvalitního zboží podpořena oblíbenými akcemi. Na prvním místě stojí za zmínku akční leták Filson Store, na jehož stránkách objevíte pestrobarevnou nabídku zboží v akci. Artikl prezentovaný v akčních letácích Filson Store je ovlivněn i sezónní poptávkou. Akční letáky Filson Store můžete prolistovat i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Další populární položkou jsou „snížené ceny“. Nákup vybraného sortimentu Filson Store je odměněn dárkem zdarma.

Historie společnosti Filson čítá několik významných vývojových mezníků. Po založení společnosti Filson v České republice v roce 1990 je určitě důležité zmínit expanzi na evropské trhy v roce 2005, založení dceřiné společnosti Carlson Oil s.r.o. o tři roky později, zahájení výroby olejů a provozních kapalin v roce 2011, otevření první pobočky na Slovensku v roce 2015, o tři roky později založení pobočky v Německu či otevření maloobchodních prodejen v Praze a Brně.

Maloobchodní prodejny Filson Store a otevírací doba:

 • Filson Store Praha – Uhříněves: Po až Pá od 9:00 do 18:00 hodin
 • Filson Store Brno – jih: Po až Pá od 9:00 do 18:00 hodin

Destilovaná voda pro technické účely, alkoholová dezinfekce, autokoberce, kanystr na pohonné hmoty, autopotahy a mnoho dalších produktů patří k oblíbeným položkám v nákupním košíku zákazníků Filson Store. Produkty Filson Store pořídíte na internetu, na čerpacích stanicích, v oblíbených řetězcích i kamenných prodejnách Filson Store. Úsporu přináší kromě mnoha akcí a benefitů i akční leták Filson Store, který je vyvěšen i na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.