Letáky Black Red White


Black Red White

„Tvoříme domov,“ přesně tento úkol si dala za vlastní skupina Black Red White, jenž patří mezi největší výrobce a distributory nábytku a bytových doplňků v Evropě. Na e-shopu a přibližně ve 2300 prodejních míst skupiny Black Red White po celém světě naleznou spokojení zákazníci širokou nabídku pokojového nábytku, kuchyní, čalouněného nábytku, stolů i židlí, to vše ve vysoké kvalitě, různých stylech a zajímavých cenách.

Ještě výhodnější nákupy vás čekají s akčním letákem Black Red White. Akční leták Black Red White vychází vždy jednou za měsíc a najdete v něm nejen slevové bomby, ale i žhavé novinky. Co se v aktuálním akčním letáku Black Red White skrývá, můžete zjistit na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz. Zboží z akčního letáku Black Red White lze zakoupit u kteréhokoliv z prodejců nábytku Black Red White nebo v e-shopu Black Red White. Inspiraci přináší i Katalogy Black Red White.

Produkty na e-shopu Black Red White jsou přehledně roztřízeny do několika kategorií, a to Dětské pokoje, Jídelny, Kancelář, pracovny, Kuchyně, Ložnice, Obývací pokoje, Obývací stěny, Předsíně, Sedací soupravy, pohovky, Kancelářský nábytek, Komody, Matrace a rošty, Noční stolky, Psací stoly, Police, Postele, Knihovny a regály, Skříně, Skříňky a vitríny, Televizní stolky a panely, Kancelářské stolky, Jídelní stoly a židle, Toaletní stolky, Věšáky, botníky a Zrcadla. Při nákupu nad 20 000 Kč je doprava po celé České republice ZDARMA. K rozvážení zboží využívá Black Red White Geis, Českou poštu, PPL a další dopravce. Osobní odběr je možný na adrese Navrátilova 91/1, 721 00 Ostrava – Svinov ve všední dny od 8:00 do 13:00 a od 14:00 do 16:00, o víkendu je zavřeno.

Pokud dáváte přednost osobnímu kontaktu, navštivte některého z desítek prodejců nábytku Black Red White téměř ve všech krajích České republiky. Osamocenou oblastí, kde se žádný prodejce nábytku Black Red White aktuálně nenachází, je Praha. Jednotliví prodejci nábytku Black Red White v Jihočeském, Jihomoravském, Karlovarském, Královéhradeckém, Libereckém, Moravskoslezském, Olomouckém, Pardubickém, Plzeňském, Středočeském, Ústeckém, Zlínském kraji a na Vysočině si určují vlastní otevírací dobu.

Produkce nábytku Black Red White je velmi široká a je zajišťována prostřednictvím 21 výrobních závodů v Polsku a v dalších zemích Evropy. Distribuce nábytku je zajišťována jak prostřednictvím logistického centra, tak vlastních a partnerských velkoskladů v Polsku, České republice, Maďarsku, Rumunsku, na Slovensku, Ukrajině, Bělorusku, Rusku a Bosně a Hercegovině. Společnost Black Red White klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků a dbá na šetření životního prostředí. Výroba nábytku Black Red White splňuje všechny výrobní normy dané Evropskou unií.

Sedací soupravy, skříně, postele, komody, stoly, židle, obývací stěny a mnoho dalšího přináší společnost Black Red White mnoha spokojeným zákazníkům. Nábytek Black Red White můžete pořídit prostřednictvím on-line obchodu Black Red White či některým z prodejců, jako je například Nábytek ESO, ORFA, Dům nábytku, BYTMAX atd. Slevy a výhodné nabídky přináší pravidelně vycházející akční leták Black Red White, jenž najdete na AkcniCeny.cz a iLetaky.cz.